Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Unalmas számotokra, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Unalmas számotokra, ha mindig szűz nőkkel hoz össze a sors?

Figyelt kérdés
A volt párom 24 éves. Eddig 2 szűz nővel volt szexuális kapcsolata, köztük velem is. Az elődömmel (21 éves) 4 évig volt együtt (akkor még mindketten szüzek voltak), velem (23 éves) 5 hónapig (ő vette el a szüzességem). Hozzáteszem, mindketten teljesítettük minden vágyát (segédeszközök használata, anális, orális szex, hevesebb szex...). Létezik, hogy ezt megunjátok és egy éjszakás kalandokra vágytok mindenféle kiélt rib@nccal? Merthogy velem többek között azért szakított, mert nem akart megcsalni és kalandokra vágyik (ezt ő mondta). Tényleg ennyire fontos, hogy tapasztalt nő is legyen az életében, amikor mindketten a gondolatait lestük és minden kívánságát teljesítettük?
2009. febr. 4. 15:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%

Összetett a kérdésed..a fiúk alapvetően nagyon szeretik a szűz lányokat. A te barátod viszont inkább kalandor, mint komoly társ.

Hogyha lesed a gondolatait és minden kívánságát teljesíted, azzal annyit érsz el, hogy hamar rád un szexuálisan....képzeld csak el, nincs kihívás, újdonság, azt teszed, amit csak akar. Sose engedj meg mindent egy férfinek, legalábbis ne elsőre, és te is nyugodtan várj el, és kérj olyan dolgokat, ami magától nem jutna eszébe a partnerednek. Egy nő örök szexuális ereje a titokzatosság.

2009. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez a srác 1 hülye , én ölnek 1 ilyen lányért mint te vagy..
2009. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Szija!

Hát nem éppen fiú vagyok, de én is tudok szerintem a kérdésedre válaszolni. A férfiaknak különböző az ízlésük e téren, de szerintem nem sok olyan férfi van -sőt- akinek ellenére lenne egy szűz nő. Nem azért szakított szerintem Veled, mert szűz voltál:) Egyszerűen nem vágyhatott komolyabb kapcsolatra.

2009. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Természetesen nem az 1. nap kapta meg, amit kért...

Egyébként én is azt sejtem, hogy túl hamar kóstolt bele a jóba, az izgalmakba és a hagyományos """unalmas""" szexet nem is tudja élvezni, hiszen rögtön 2 olyan nővel hozta össze a sors, akik szintén hajlanak az újdonságok kipróbálására. Gondolom mindig többet akar és egy idő után nehéz már újdonságot kitalálni, ezért érzi szükségét a kalandoknak.

Ezt elmondtam neki is, a válasza az volt, nem tudom...

2009. febr. 4. 16:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A szűzlány csak az első alkalommal szűz... :)

Amúgy én nem tudnám ugyanazt a nőt megunni, főleg ha teljesíti a vágyaimat. A közösen megszerzett tapasztalat mindennél többet ér. Én pl nem szeretem más levetett göncét hordani. Bocs a durva fogalmazásért, de ahogy írod..., valami lehasznált nő lehet az utód. Szerencsés lehet az, akivel összejössz :) Drukkolok, hogy ne egy agyatlan barom legyen :)

2009. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok, tudom, hogy csak az 1. alkalommal szűz. Arra akartam kilyukadni, hogy tapasztalatlan.
2009. febr. 4. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak, a legtöbbnek legalábbis szerintem, naaaagyon jó elsőnek lenni egy lány életében... Megtiszteltetés, meg felelősség, meg minden... olyan kis türelem-játék, amiért megbolondulnak, szerintem :)

Ha pasi lennék, nekem is tetszene :)

De a te exed nyilván nem emiatt lépett le...szerintem is a korábbi válaszolóknak van igazuk, akik kalandor típusúnak határozták meg :) :S

2009. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De elmondása szerint előttem 2 kapcsolata volt, egy 2 éves (szexmentes) és egy 4 éves. Akkor nem mondanám kalandornak. Engem viszont 5 hónap után kihajított. Azt hittem ilyen idős korban a férfiak megérnek és nem a pun*it lesik mindenhol. Erre ő meg most bolondul meg...Most jön rá, hogy kalandokat akar és idegen nőket az ágyába hurcolni. De könyörgöm, én 23 éves vagyok, ő volt az 1. kapcsolatom, mégsem őrültem meg és bújnék mindenkivel ágyba! Egyáltalán nem érzem szükségét, hogy kalandozzak. Stabil, komoly párkapcsolatra vágyom, nem szexuális kalandokra.
2009. febr. 4. 16:25
 9/13 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok. Ne magadba keresd a hibát!!! Ő sosem fog megkomolyodni, ilyen típus! És valószínűleg megcsalta az előző barátnőjét is. A férfiak annyira kiszámíthatatlanok. Ha nem kapnak meg vmit, akkor azért únnak meg, ha mindent megkapnak, akkor meg azért. De én azt tapasztaltam, hogy ha valóban szeret az illető, akkor ilyenért nem hagy el! Egyszerűen csak komolytalan még!!!
2009. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hát nem egészen biztos hogy nem fog megkomolyodni, mert azért lássuk csak be, hogy még fiatal a srác! Meg inkább 24 évesen keressen kalandokat, mint 35-40 éves korában feleség meg gyerek(ek) mellett.

Amúgy meg lehet, hogy egyszerűen elmúlt nála a szerelem.

2009. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!