Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nem undorító a "kinyalás"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem undorító a "kinyalás"?

Figyelt kérdés

Már többször izgatott a párom a nyelvével ott lent, és semmi gond vele nagyonis jó.Még ő sem panaszkodott.

De nem ocsmány hogy rögtön ott, ahol kijön a lányból az ürülék? Persze fürdés...Mi is csak zuhanyzás után tettünk ilyent, de akkoris. Nem zavar ez titeket?

Ja és nem kell, hogy leugass, csupán kíváncsi vagyok mit válaszoltok, semmi egyéb...


2009. febr. 1. 23:34
1 2 3 4
 31/32 Nikacsu válasza:

Az Én párom nagyon élvezi ha kielégíthet orálisan mert ettől "felizgul" Ő szerinte egyátalán nem undorító, szereti csinálni, de kinek mi:D

Szerintem ha neki undorító lenne tutira nem csinálná, de nem hiszem hogy zavarja:)

Nyugodj meg, majd szól ha valami gond van:)

2011. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 jr978e válasza:
13:09-es! Szerintem a srác nem a segget nyalta ki , hanem a puncit, csak véletlenül írta popónak. Ugyanis nem hinném, hogy a szar kesernyés. Bár ,sohasem kóstoltam, de nem is tervezem.
2014. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!