Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nem undorító a "kinyalás"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem undorító a "kinyalás"?

Figyelt kérdés

Már többször izgatott a párom a nyelvével ott lent, és semmi gond vele nagyonis jó.Még ő sem panaszkodott.

De nem ocsmány hogy rögtön ott, ahol kijön a lányból az ürülék? Persze fürdés...Mi is csak zuhanyzás után tettünk ilyent, de akkoris. Nem zavar ez titeket?

Ja és nem kell, hogy leugass, csupán kíváncsi vagyok mit válaszoltok, semmi egyéb...


2009. febr. 1. 23:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
én lány vagyok, és engem viszont zavar, hiába lazulok el,az se segít. valami tipp?
2009. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
mármint nem konkrétan az ürülékes rész miatt...:D
2009. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Qvasz ***** válasza:
96%
Nem a segglukat kell nyalogatni, amugy sztem 1általán nem undorító. Nem kell emiatt aggódni, a fiúknak nem undorító, inkább élvezik :))
2009. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
lány vagyok .. engem az zavar hogy milyen "szagom" lehet :S..pedig barátom szerint "finom"... aha
2009. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Tudom én hogy nem a seggluk. Mondom már sokszor izgatott a nyelvével és iszpnyat jó volt, ő sem panaszkodott. De van bennem egy ileyn érzés hogy mikor izgat ő nem gondol arra hogy pfuujj itt van a lik ahol sz.rik. Már bocs a megfogalmazásért, de tényleg .

Semmi panasz nem jött, sőt sokszor ő mondja hogy kívánja a puncimat meg ilyenek de mégis...Hisz ott van mellette...Én is izgatom őt orálisan, de az azért más. Hisz ő nem a farkaval sz.rik ... OOOO bocsi a hülye megfogalmazásaimért de nem tudtam hogy írhatném le :))

2009. febr. 1. 23:50
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha ezt gondolná akkor tuti nem csinálná
2009. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
Lány vagyok: Az én párom ritkán csinálja,de megértem.. Nem is erőltetem...szerintem nekik rosszabb ezt csinálni, mint nekünk azt.. Szerintem, belőlünk több folyadék jön ki orális tevékenység közben..
2009. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
sztem nem más,mert amikor orálisan elégítem ki a párom,akkor nem csak a farkára koncentrálok, hanem a heréire is, mivel a here zacskó és a végbélnyílás között van olyan rész amit ha helyesen ingerelnek, nagyon bejön a pasiknak :D szal....
2009. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Sok lány nem érti ezt.

Tipp: ne akard megérteni mert nem vagy fiú.

Teendő: ha szeret hidd el neki, nem látod h örömet akar okozni?????? hahóóó


Teendő2: dőlj hátra és add át magad az élvezetnek.


punci a legjobb a világon, nem is értem miért nincs még punci-vallás

2009. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
ez hülye :D:D:D
2009. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!