Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nem undorító a "kinyalás"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem undorító a "kinyalás"?

Figyelt kérdés

Már többször izgatott a párom a nyelvével ott lent, és semmi gond vele nagyonis jó.Még ő sem panaszkodott.

De nem ocsmány hogy rögtön ott, ahol kijön a lányból az ürülék? Persze fürdés...Mi is csak zuhanyzás után tettünk ilyent, de akkoris. Nem zavar ez titeket?

Ja és nem kell, hogy leugass, csupán kíváncsi vagyok mit válaszoltok, semmi egyéb...


2009. febr. 1. 23:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
a 23:56-os válaszolónak, szted mikor a pasi elélvez akkor az nem ugyanannyi mint a puncinedv?
2009. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%
Lány vagyok, de csináltam már lánynak. Sztem nem undorító. Én nagyon szerettem. az illata is bejön, és az sem zavar, h közel a végbélnyílás. Igen, volt aki írta, h a pasit is kényezteti a körül.. semmi rossz nincs benne;)
2009. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
miért lenne undoritó, finom játék, imádok "nyalni" élvezem h élvezi a partnerem, nálam soha nem kérdés h csinálom e csinálom és kész :) egyébként csak hátra kell dölni és élvezni minden lánynak ezt ajánlom ;)
2009. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem undorító... Az meg hogy közel van a végbélnyílás, biológiai adottság. Nyilván nem ez jár az eszemben, hanem inkább az, hogy örömet okozok a barátnőmnek. Fantasztikus érzés látni, ahogy élvezi...
2009. febr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

A punci a világ egyik legjobb dolga. Finom, jó illata van, és nagyon jó a szánkban érezni ;) Minél nedvesebb, annál jobb.

Aki ezt nem így gondolja, nem is igazi férfi ;)


Persze vannak "alapkövetelmények":

-Ugye nem árt, ha frissen van mosva, de az egy napossal sincs még különösebb gond, csak akkor már savanykásabb.

-A körülötte lévő szőrzet zavaró lehet, ha nagyon sűrű - nem jó, ha az ember torkát csiklandozza :)


Fenék: még nem volt vele gondom, nem éreztem szagát, és azért az egy centivel odébb is van :)


Szóval, ha 1 napon belül fürödtél, és azóta "fogósat" nem WC-ztél, csak dőlj hátra, és élvezd ;) Aki lábaid között van, legalább annyira élvezi - főleg, ha látszik is rajtad, hogy neked az jó ;)


(22/ffi)

2009. febr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Hát mint említettem nem panaszkodott. És én mindezt nem akkor gondolom el (hogy vajon nem undorito neki) amikor ezt csinéjuk, mert olyankor nem tudok ilyenre gondolni, annyira jól esik.

A követelmények megvannak, en higiénikus vagyok, mint a párom, és a szőrt sem igazán szeretjük, így ezekkel no problem. Csak ezen szoktam néha filózni, hogy nem gázos, hogy szinte ott a nyelved...? De ezek a válaszok után elhiszem, és többé nem is foglalkoztat a dolog. Legfőbbképp hogy a párom nem panaszkodik hiszen ez a fontos és nem az ismeretlen emberek véleménye.

Mindenesetre köszi a válaszokat...

2009. febr. 2. 01:27
 17/32 anonim ***** válasza:
79%
Aki elég érett a szexuális életre, annak az orális rész alap. Eszébe sem jut olyan szó, hogy gusztustalan. Jaaaaaaaaaaaaaaaaa, a nyelvének gusztustalan de a farkának nem??? Ez azért elég hihetetlen, érthetetlen, sőt valahol nevetséges és logikátlan is.
2009. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%

egyáltalán nem undoritó, teljesen természetes.és sosem jutott eszembe közben hogy ott a végbél nyilás. csak az hogy milyen jó ezt csinálni. :D

vannak olyan párok akik egymás seggét is kinyalják, abban sincs semmi undoritó ha tiszta.

2009. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg tök ugyanolyan mintha pasinak csinálnád... elvégre ő is ott végzi a dolgát...
2009. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
Lány vagyok és eleinte én is ezt gondoltam, h undorító, de mióta kipróbáltuk, nem birok leállni ;) és eszembe se jut már h neki undorító-e, főleg h nekem se az, mikor a barátomnak csinálom... ha baj lenne vele, biztosan szólna.
2009. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!