Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a lakótársam/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a lakótársam/barátom, hogy verjük ki közösen a farkunk? Mindnki a magáét, vagy egymásét is. Tippek? Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 21:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
"hé haver, verjük ki"
2009. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Volt olyan haverom aki a szobatársával fénykardoztak...a többi részletet nem tudom..arra emlékszem még, mikor megjelentek a folyósonkon, és világitottak :D
2009. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Nem értem a kolisokat.én is voltak koleszos..a koleszban is vannak csajok hahóó..v fiu kolesz? de gáz..nah mind1 mi is hoztunk külsős csajokat ott is biztos van rá mód..ablak beöltöztetni fiunak stb...


am meg nem hiszem h meleg a gyerek csak egyszerüen unja magában..:)

2009. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
35%

szerintem egyértelműen a következőket kell tenned:


először is egy rozsdás merőkanállal reszeld le a farkad, aztán daráld le, és rajzolj belőle egy szívet a falra. ezek után akaszd fel magad az első lehetséges gerendára, közben lődd magad tarkón, tépesd szét magad három terrierrel, harapj rá egy ciánkapszulára, gyújtsd fel magad, és esküdj meg, hogy ilyen kérdés a jövőben nem fog megfordulni egyetlen emberi lény fejében sem ezen a bolygón. de ne habozz!! az idő sürget!!! lakótársadnak pedig ezt az üzenetet hagyd egy cédulán: "a te érdekedben tettem".


és hidd el,egészen biztosan tudom, hogy ezt kell tenned, mert nekem is van szobatársam, illetve én is szobatárs vagyok.


egyébként ha van egy cseppnyi esze szobatársadnak; akkor ha ezt felveted neki,egy percen belül felszeletel egy fogselyemmel, vagy ledarálja az arcodat. ;)

2009. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
42%
ha jól veszem ki a komikból akkor nincs is olyan ember aki nem ratyi? szánalom ti bu....zi fa...szok mind tájgetosz pozitívak vagytok xD elöttem szólónak teljes mértékben igaza van ;D
2009. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
ha tényleg erre vágysz,bár azt is vedd a kockázatok közé h lehet h többé nem lesz a barátod,és máshogy fog rád nézni...ha télleg iylenre vágysz ne rajta probáldd ki vannak erre különböző ismerkedős portálok meg stb..amúgy én is arra gondolok h valami bisex dolog van itt:D:D
2009. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:

Szerintem csak kérdezd meg tőle egyszerűen hogy mit szól hozzá mert téged érdekelne, attól hogy ilyet valaki kipróbál attól nem lessz meleg. Tapasztalatszerzés én inkább úgy mondanám, példaképpen én is sok mindenre kapható vagyok és sok mindent ki is próbálok szívesen szex terén. Attól hogy valaki szereti az élvezeteket nem kell elítélni, sok olyan ember létezik aki csak az élvezetre hajt és nem érdekli hogy az adott társ nő vagy férfi. Az előttem megszólaló emberek pedig igazán felnőhetnének. Sok sikert előre is! :)

csutate

2009. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
ahogy mondja, sokmindenre kapható, ha a hetero az anált szereti, akkor egy meleg pasi már ne dugjon meg mást análisan? mi a különbség? az hogy a lyuk előtt nem egy másik van, ennyi, én se lettem attól leszbi mert kinyaltam a barátnőmet, érdeklődik más dolgok iránt, ilyen az élet, vagy te a jól megszokott kis világodban élsz? lehet hogy ő ezt megunta és ki akar próbálni mást, hisz nemcsak a hetero van, éa nem hiszem hogy azért tette fel a kérdést hogy ilyen baromságokat írjanak hogy reszelje le meg akasszafel magát gyújtsa fel magát és lője tarkón magát, plusz még egyen ciánkapszulát 1 időben...a 9 éves csicskák mellőzék ezt a témát, olyanok szóljanak hozzá akik értenek is a dologhoz, nem azok, akiknek még csak lövésük sincs róla hogy mit beszélnek, csak menőnek tartják hogy leb*zizza a másikat, és szerintem ha tényleg ilyen örömöket akarsz, akkor tényleg társkereső, nem éri meg 1 rossz döntés miatt tönkre tenni a kapcsolatotokat
2009. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
hajrá puruttya XD
2009. aug. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
gyujtsd fel magad te b*zi
2010. jan. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!