Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lakótársam pasija rámhajtott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársam pasija rámhajtott. Elmondjam a lánynak?

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan lánnyal élek egy albérletben, akivel egyetemen ismertük meg egymást most szeptemberben, jól kijövünk egymással, de olyan sok közös porgramunk nincs, nem vagyunk jó barátnők, a magánéletünket sem teregetjük ki egymásnak. Szóval jól megvagyunk, de nem vagyunk legjobb barátnők.


Na most, lakótársam egy hónapja jár egy sráccal, suliból ismerjük. Már nálunk is volt fent azóta, itt aludt többször. Egyszer mikor feljött hozzánk, mikor elhaladt mellettem gyengéden rácsapott a fenekemre egy cinkos mosoly kíséretében.. akkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, de két hét múlva elkezdett üzeneteket írogatni facebookon, hogy nem mennék-e el hozzájuk, üres lesz este a lakás, meg hogy milyen szép vagyok... Visszakérdeztem, hogy de hát van barátnőd, nem? Erre ő: "neki erről nem kell tudnia..."


Undorító!!! Szobatársam pedig fülig szerelmes belé, róla áradozik (eddig nem részleteztük egymásnak a magánéletünket, de most sokat beszél róla), minden nap csak a találkozást várja. A srác is elhalmozza apróbb meglepetésekkel, virágokkal, ha kívülről látja az ember, nagy a szerelem...


Elmondjam szobatársamnak a pasi "ajánlatát"? Úgy érzem tudnia kéne az igazságot, viszont akkor 100% hogy összetörne a szíve és vége lenne a kapcsolatának. És csak az járna a fejemben, hogy mi lett volna, ha a visszautasításom után a fiú letesz arról hogy más csajok után nézzen.

Meg van egyáltalán jogom ebbe így beleavatkozni?

Viszont úgy érzem szegény lánynak tudnia kéne, ne alázza már meg ennyire a pasi...


2011. máj. 27. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasit fenyegetném meg, hogy ha nem hagy békén, akkor elmondod a barátnőjének. Ha nem hat, akkor nyugodtan mond el. Jobb ha tudja, kivel van dolga. Sajnálom szegényt.
2011. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt nem az a kérdés, hogy neked jogod van e beleavatkozni, hanem az hogy neki joga van e tudni.


És igen, joga van. Nem mellesleg nem te avatkozol bele, hanem a pasija intézi ezt igy, csak az ellenségemnek nem mondanám el, bárki másnak igen.

2011. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én elmondanám neki simán....inkább így derüljön ki mint hogy meglepje a pasiját azzal h felmegy hozzá és rajtakapja egy másik lánnyal.....ha nálad bepróbálkozott másnál is be fog vagy már be is próbálkozott...te 100%-ban ártatlan vagy nem tehetsz semmiről elvégre ő írt neked h szívesen lefeküdne veled és közben meg jópofizik barátnőjének ez egy gerinctelen csótány akkor minek kellett neki barátnő....mond el szívja meg a mocsok ha már egyszer összehozta magának a szart kóstoljon is bele...
2011. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

CSAK akkor mondd el neki, de CSAKIS akkor, ha van konkrét bizonyítékod, pl a levél, amit írt. mert ha nincs, akkor a lila ködös szerelem miatt a pasijának fog hinni.


a barátnőm így járt. koleszban a szobatársának a pasija ráhajtott, ő elmondta a csajnak. a csaj persze megkérdezte a pasiját, az meg tagadott mindent. végül barátnőm lett a közellenség, pasilopó, stb. végül egy másik lány buktatta le a pasit, és bocsánatot kértek bnőmtől, de akkor már annyit b@szogatták, hogy a bocsánattal nem sokra ment. szóval csak akkor szólj neki, ha van bizonyítékod.


azon meg ne aggódj, hogy összetörik a szíve. inkább törjön össze, mint végignézed nyugodt szívvel, hogy hazugságban él éveken át. mellesleg ha máshogy kiderül, pl ő látja a meg a levelet, jogosan ki fog akadni, hogy miért nem szóltál neki, esetleg olyat kombinál, hogy biztos meg is tetted, azért hallgatsz róla.

2011. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Én bizonyítékokat is gyűjtenék a helyedben, hátha nem hisz neked.
2011. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

"Én bizonyítékokat is gyűjtenék a helyedben, hátha nem hisz neked."


Gyüjtögessen bizonyítékokat akinek két anyja van, mi vagyok én rendőr? Elmondom neki mi történt, kötelességemet megtettem, majd ök leboxolják egymás közt.

Ha pedig nem hisz nekem, majd rájön, ő baja, mit érdekel engem?

2011. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez az, hogy rajtad boxolná le, ha elvakítja a szerelem. Ha már csinálja, csinálja jól.
2011. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nahát... velem aztán jól járna.


Ez a sok intrika is csak a nők agyában tud megtelepedni. Arra a variációra nem gondolsz ha nem szóltál akkor jön a kérdés vajon miért nem, csak nem tetszett a dolog?

2011. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez örök dilemma, sose lesz rá megfelelő válasz szerintem. A te döntésed, úgyis megoszló válaszokat fogsz csak kapni. Vagy azt mondják, semmi jogot beleszólni a kapcsolatukba és elvenni a boldogságukat (legalábbis a szobatársadét, vagy pedig azt, hogy kötelességed ilyet elmondani, úgy sem tudnád bűntudat nélkül végignézni, ahogy a pasi tönkreteszi szegény lányt..


Senki sem dönthet helyetted, a te dolgod, hogy mit választasz.

2011. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elég egyhangú tanácsok, így belegondolva tényleg el kell mondanom, joga van megtudni.

Amúgy azok az üzenetek még megvan, amiket a srác írt nekem, szóval bizonyítékkal nem lesz baj.

2011. máj. 28. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!