Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámhajtott a pasim legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámhajtott a pasim legjobb haverja? Segítség!

Figyelt kérdés

Szóval a pasimmal majdnem 7hónapja vagyunk együtt.

Ismerem úgy ahogy a legjobb haverját.Bár élőben még nem beszéltünk túl sokat,hiába ott van mellettünk.

Annyit tudok,hogy nincsen csaja és nem is volt még.

Viszont vagy 3hónapja írt nekem olyat msnen,hogy "úgy megb@sználak,hogy ott maradsz a földön" nem tudom,hogy most ezt a pasim írta a haverja msnjén vagy pedig tényleg a haverja.

Aztán a buszon néha szoktunk szemezni,márha ezt annak lehet hívni.

Viszont most megint írkál,hogy mit csinálna velem...De ha a közelemben van,akkor alig néz rám.

Szivat,vagy van benne igazság?


2009. szept. 20. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

neked nem mindegy hogy komolyan írja-e a hawerja vagy viccből? egyik sem bók.

és ha komolyan írná a hawerja akkor mi lenne?

És te még ilyennel szemezel? te ezt bóknak veszed? :DDD

2009. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác, flörtölj te is vele :D

Ha nem akkor én tuti szolnék a pasimnak hogy ez a szitu!

De most nemértelek, mikor irta msnnen hogy ugy megb@szna... akkor nemkérdeztél rá most akkor kivagy? pl. Zoli te vagy?

vagy bármi. Én biztos ott rákérdeztem volna hogy most ez mivolt? :S

2009. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most meg kb. egy órája írt..aztán mikor ezt a témát befejezte akkor megkérdezte h mizu..mert,hogy mostmár ő van ott.És hogy addig meg a pasim írt nekem. De viszont vele pont akkor beszéltem telefonon,mikor elvileg a hawerja belépett msnen és elkezdte ezt..
2009. szept. 20. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ebből még Máónika Show lesz:D
2009. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a pasidat, hogy mi folyik itt.
2009. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kiderül,hogy a haverja volt.

Az oké,hogy engem ő nem érdekel,deh ő ezt inkább szivatásból csinálta,vagy komolyan gondolhatja?

Barátom megkért,hogy töröljem msnről,és ő meg beszél vele,hogy ez mi volt.

2009. szept. 20. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elintézi ezt a barátod.
2009. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!