Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a lakótársam/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a lakótársam/barátom, hogy verjük ki közösen a farkunk? Mindnki a magáét, vagy egymásét is. Tippek? Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 21:19
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
63%
valakinek ez jön be valakinek más, való életben elküldeném a... ba de ez egy fórum ahol segítséget kérnek hát segítséget adok, old meg:)
2009. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
77%

"Kedves ...... *itt a nevét mond* Kivernéd a farkam? *szexipillák mozgásban*

Ha szerencséd van nem kerülsz kórházba attól a pofontól amit lebasz neked.

2009. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
88%

A homoszexuális ffiak statisztikai arányát figyelembe véve Kb. 95% esélyed van arra, hogy elutasító választ kapsz.


De ez semmi: képzeld csak el, hogy bizony a szitu után is szobatársak fogtok maradni, és elég hülyén fognak nézni rád, akikkel össze vagy zárva. Továbbá ha jól értem, ez egy kollégium... Egy nap múlva már mindenki tudni fogja, és "masképp" fog nézni rád. Mert "más" vagy. :)


Ami nem baj, csakhogy ez a magánéletre tartozik, tudod:

"Nekem mindegy, mit művel a hálószobájában, csak engam hagyjon békén vele!" - és az intimszféra ilyetén kiépítése egy kolesz(szobá)ban nem lehetséges.


Várj a comingouttal, míg egyedül nem laksz.


Pl költözz albérletbe; ha nem tudsz egyedül, akkor csakis egy másik, hasonló érdeklődésű sráccal........


Részvétem, de ilyen a világ, és ez így is van rendjén.


Privátszféra és kolesz: jégszobor a Nap közepében. :)

2009. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
83%
ne csináld, megfogod bánni, én is megbántam...csak az én esetem egy picit más!
2009. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim válasza:
90%
Szia! Én pszichiáter vagyok. Orvosilag megközelítve a témát, neked a nemi hovatartozással vannak gondjaid. Ha ezt szeretnéd mégis és biztos vagy benne, tegyél be valami lágy zenét, beszélgessetek,puhatólózz nála a témában. De azt tudnod kell az elfojtott vágyak frusztrációt okoznak, melynek esetleg a későbbiekben testi tünetei lehetnek! Minden jót!
2009. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim válasza:
76%

Teeeeee lenni nágyon kis hámis fiúcska, aki kiváncsifáncsi a kis cimbije limbijére....a lényeg kis fincsi fiú próbáld bekóstolni a cimbit és tuti lesz a válasza mert vagy rádveti magát vagy jól orbaverrrrr:-)


Félre a vicet én az utóbbi lennék! Sok szerencsét! Üdv!

2009. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
69%

szerintem olyan természetesen tett fel a kérdést h a másik illető is ilyen értelmiségi gyerek

szóval ügyesbe közösbe ő is benne lesz, felesleges ez a kérdés

verd neki ő meg neked


minket meg hagyj ki ebből

2009. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
94%

megadod a számod? :D

ha erre vágysz ne a lakótársaddal probáld ki inkább idegenekkel. abbol késöbb nem lesz gondod.

2009. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
82%
ja, és ne felejts egy szál piros rózsát bekészíteni az asztalra!
2009. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:
70%
Szerintem járd körbe a témát és majd aztán kérdezhetsz. Egyébként én már csomószor vertem haverommal és nem volt gond. ezért egyáltalán nem vagy meleg. Mert megfogod és húzogatod neki, na és. Egyébként, ha akarod én is mehetek veled egy közösre. írj'''
2009. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!