Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt először orgazmusotok ( lányoknak írom), akár egyedül és akármelyik típusú?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 13:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Na én is attól tartok, hogy sohasem lesz, vagy csak több év múlva.Ez olyan igazságtalan!!
2009. jan. 28. 15:42
 22/25 anonim ***** válasza:
14:56-os vagyok:minden szeretkezést élveztem addig is, de egész egyszerűen nem jött össze, szerintem sokáig az volt a baj, hogy nagyon görcsöltem miatta, nagyon akartam és azért nem sikerült! Persze csalódott voltam, meg minden, de nagyon szeretem a páromat és ő mindet meg is tett, hogy legyen orgazmusom, de elég nehezen jött össze!Aztán egyszer teljesen váratlanul összejött!
2009. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%
Csikló orgazmusom azóta van, mióta megértettem magammal,hogy a maszturbálást nem kell szégyellni,a világ legtermészetesebb dolga. Ez talán fél évvel az után lehetett,hogy elkezdtem, de kezdetben csak hébe-hóba nyúltam magamhoz. Kb. 17 éves lehettem ekkor, azóta sokkal gyakrabban csinálom, és gyakorlatilag 3-4 perc alatt ki tudom elégíteni magam. A szexuális életem is nagyjából ebben az időben kezdődött(sokáig csak orál volt) , és mostmár több,mint 2 éve tart, de a párommal még soha nem volt semmilyen orgazmusom :(. Bár azt hiszem ,érthető,hogy hüvelyi még nem volt,mivel még csak fél éve vesztettem el a szüzességem, az ujjazás meg azelőtt sokáig nem esett jól. Engem is nagyon zavar, hogy a párommal nem tudok elélvezni, pedig általában nagyon élvezem vele a szeretkezéseket. Bár hozzá kell tennem,hogy mi nagyon ritkán találkozunk,általában csak két hetente, és ez érzelmileg elég rossz hatással van rám,azt hiszem ez is közrejátszik abban,hogy nincs vele orgazmusom.
2009. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
a 13,51 es vagyok.ha neki jo volt es nekem nem,en nem mertem mondani ,hogy hogy csinälja.de mostmär mäs a helyzet a ferjemmel.mindig mondom sex közben is hogx mi jo es mi nem,...es ez sokat er.es ha pl te vagy felül...közbe tudod magad izgatni a szörzetevel,ami a csiklodhoz er...es akkor garantält a siker.a lenyeg ne szegyelösködj,add magad,olyannak ami jol esik.
2009. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nekem 3 évig volt párkapcsolatom,ő volt az első,de 3 év alatt nem volt hüvelyi,de magamnak csiklói mindig.A második páromnál sem volt hüvelyi,de majdnem.Szóval türelem;)
2010. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!