Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt először orgazmusotok ( lányoknak írom), akár egyedül és akármelyik típusú?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 13:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, és a pároddal megy? Őszintén én szeretem, hogy ilyen vagyok, olyan szép, hogy csak vele megy... Persze néha azért kiéhezek rendesen:S
2009. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem megy a párommal sem.:(
2009. jan. 28. 14:18
 13/25 anonim ***** válasza:

nekem ujjazastol (ugy h O csinalta:) kb fel ev. csikloi.

de 2 ev utan lett huvelyi is. szerintem csak gyakorlat es onismeret kerdese.

2009. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mi hiába gyakorlunk, nem jön össze.
2009. jan. 28. 14:21
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Masztival a legelső próbálkozáskor, tizen pár évesen, csiklói. A párommal a 2. próbálkozáskor 23 évesen, csiklói, G-pontos.
2009. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyok a párommal és 3 év után sikerült elősször csiklóit elérnem! Egyedül ment addig is! Hüvelyi még soha nem volt!
2009. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

A legfontosabb, hogy ne hidd el, hogy nem mindenki képes rá, miért működne egyik nő biológiailag máshogy, mint a másik?! Nekem úgy történt az első, hogy nagyon kevés időnk volt, mennünk kellett valahova, az elején voltunk még, és jó ideje nem találkoztunk, szóval botrányosan kívántuk egymást. Nem gondoltam semmire, tudtam, hogy 15 percünk van, azalatt azt csináljuk, ami jólesik, és egymásnak estünk elég vadul, de nem úgy, hogy a végére akartunk gyorsan érni, hanem csak csináltuk, ami jött, pedig eleinte nem is akartunk szexelni. És mikor ő eljutott a csúcsra, annyira boldog lettem, hogy neki jó, hogy hirtelen elmentem.:)

Nem tudom, mi ebből a tanulság, de én úgy éreztem, hogy azért sikerült, mert csak arra gondoltam, hogy nagyon szeretem, és hogy dejó ennyire vele lenni, meg arra, hogy neki jó legyen, mivel magamra nem is gondoltam.

2009. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Magamnak már 13 éves korom óta sikerül mindig elérni a csiklót, párommal is összejött első alkalommal. Azóta van, hogy hüvelyi is sikerül, vagy a kettő egymás után. De a leggyakoribb a sima csikló.
2009. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia én 6,5éve élek szexuális kapcsolatot de nekem még pasival nem volt orgazmusom.Én már naon várom,h. legyen v.mi!
2009. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
14.56-osnak: Nem voltál türelmetlen, ideges, hogy csak 3 év után sikerült? Mi lassan 14 hónapja "próbáljuk", de engem idegesít, hogy nem megy, mért nincs orgazmusom??
2009. jan. 28. 15:40
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!