Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volt először orgazmusotok ( lányoknak írom), akár egyedül és akármelyik típusú?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már szüz, de fiúval orgazmusom még nem volt, így már egyértelmü, hogy egyedül és csikló orgazmus.
2009. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Mivel még szűz vagyok ezért egyedül volt és nekem is csikló orgazmus. De hogy érted azt hogy mennyi idő után?
2009. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok

A mennyi idő után-t szerintem úgy gondolta, hogy miután elkezdtél nemi életet élni, vagy maszturbálni, azután mikor jött az orgazmus.

Pontos időt erre nem tudok, szerintem mindenkinek akkor, amikor megismeri már a testét annyira, hogy tudja mi hozza ki az orgazmust.

2009. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párommal második szeretkezésnél már volt orgazmusom. :* :D De arra már nem emlékszem, hogy milyen típusú...:(
2009. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam , hogy van , akinek pár alkalom, van, akinek hónapok, évek kellenek, akár a csiklóihoz is.

Vagy olyan nincs, akinek évek kellettek, vagy hónapok, hogy a párjával összejöjjön?

2009. jan. 28. 13:40
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyedül még soha nem sikerült semmilyen, párommal csikló már az elejétől volt, hüvelyi pedig a 4. szeretkezésünkkor "jött össze".
2009. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Párom nem akarja elhinni, felfogni, hogy nekem magamnak nem megy. Akkor más is van így vele.
2009. jan. 28. 13:45
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem elsőre összejött a párommal , és nélküle is a csikló orgazmus.. a hüvelyit évekig kellett gyakorolnom, és most is csak néha sikerül.
2009. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ha nem tudja jol hasznälni...akkor nem.en negy evig eltem ugy hogy nem volt...meg kell beszelni,hogy mi es hogy jo..utäna egrengetö,persze ha mindketten akarjätok.
2009. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
És négy évig semmilyen sem volt, de miért, ha nem vagyok tolakodó?
2009. jan. 28. 13:55
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!