Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti, hogy vagytok ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy vagytok ezzel a kérdéssel? Épp azon gondolkodtam,hogy mi fiuk többsége meg látunk egy jó nöt és sokszor elsö válaszunk az,hogy uh de meg b...ám!

Figyelt kérdés
Azzon gondolkodtam,hogy ti lányok is vagytok ezzel igy ha meglátok egy jó pasit? Csupán ezt csak ugy érdekeségböl kérdezem!Nah de ne értsétek félre! Pusy nektek:)
2009. jan. 27. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor az első válasz"?

Na mindegy...én úrinő vagyok, és abnormálisan szerelmes a páromba, ezért ha jó pasit látok pl a TVben, rögtön az ugrik be, hogy nahát, ebből a szögből pont olyan, mint a kedvesem...de észrevettem egy nagyon zsigeri reakciót: jó pasi vizualizálása esetén hatalmasra nyílnak a szemeim és sandán vigyorgok. Ez nonverbálisan a de meg...

2009. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát köszönöm az azzonak akik eddig hozzá szoltak!De várom még a válaszokat!És ugy látom,hogy nemilyik nö is fantáziál az ilyenben!
2009. jan. 28. 16:07
 13/15 anonim válasza:
Nem tudom ki hogyan van vele de en voltam mar ugy hogy meg lattam egy sexi pasit es arra gondoltam,hogy bar csak jol meg dongetne :P(bocs a kifejezesert) meg meg az exemmel van ugy hogy ha meg latom ugy erzem h masznek ra nagyon be indulok ra
2009. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
két haverbarátnőm azt mondta ők arra gondolnak h dugnának velük. de a témát ők hozták fel mikor egymással dumáltak erről. lehet kivételek. folyton a szexröl beszélnek.
2009. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én szoktam ilyeneket gondolni, főleg, ha nagyon ki vagyok éhezve. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem ez természetes. A lányoknak is vannak igényeik, sőt...
2009. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!