Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti, hogy vagytok ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy vagytok ezzel a kérdéssel? Épp azon gondolkodtam,hogy mi fiuk többsége meg látunk egy jó nöt és sokszor elsö válaszunk az,hogy uh de meg b...ám!

Figyelt kérdés
Azzon gondolkodtam,hogy ti lányok is vagytok ezzel igy ha meglátok egy jó pasit? Csupán ezt csak ugy érdekeségböl kérdezem!Nah de ne értsétek félre! Pusy nektek:)
2009. jan. 27. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a csajok többsége nincs igy.
2009. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pont ezt kérdezték tölünk a fiuk terepgyakorlatonXD

Nos elmondom nálam ez hogy van..én ha látok egy jó pasit akkor semmi extra ..elraktározom:)aztán ha pl akad egy unalmas matekora akkor előjön a kép és igencsak elkalandozik a fantáziám...de volt már olyan is masztizás közben jött elő egy régebbi ismretlen fiu képe az utcáról..:D

2009. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

A nőknek, ha meglátnak egy jó pasit akkor van egy úgynevezett auto-képzettársítás funkció, ami a nevéből adódóan automatikusan, azonnal és ösztönösen, önkéntelenül inicializálódik, ez nagyon mélyen gyökeredzik, a többi ösztönnel együtt. Sok éves gyakorlással és tudatossággal lehet csak kiiktatni, mint pl. a félelmet. Ennek feladata, hogy, ha ez egy jó pasi, akkor 1 mikroszekundum törtrésze alatt bevillanjon a következő gondolat: Vajon mennyi pénze van?

Ha ez megvan már csak ki kell deríteni és ,ha van pénz, akkor "HOZZÁ KELL MENNI" (ez a felirat általában vörös villogásban manifesztálódik a látóideg belsejében, amit az agy vetít ki és minden alkalommal bekapcsol, ha meglátják a célszemélyt). Ha nincs pénz, akkor A.) jobb híján hozzá menni B.) x alkalommal lefeküdni vele (x>=0).

Természetesen a rossz pasik esetében is bekapcsol ez a funkció, mivel azt, hogy rossz pasi, erősen kompenzálhatja a sok pénz. Ezért különböző mérlegelő, valószínűségszámoló és egyéb algoritmusok után egy rossz pasira is kidobhatja a "HOZZÁ KELL MENNI" feliratot, amennyiben rengeteg aprítani valója van tejbe vagy whiskybe. Persze a "HOZZÁ KELL MENNI" felirat alatt ilyen esetben oda van biggyesztve apró betűvel "de félre lehet majd kúrni a jó pasival, amelyiknek nincs pénze". Rossz pasinál, kevés pénznél mindig a KERÜLD felirat mondhatni robban be a retinába. De az esetleges szánalomérzet miatt még ott lehet zárójelben a "legyünk barátok" özönvíz (Noé féle) előtti sablonszöveg.

2009. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom, én csak akkor vagyok igy, ha a pasimat látom meg, de akkor nagyon.:D
2009. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én sosem gondolok ilyet. Csak a pasimról, de azt sem uh de meg b...ám formában.
2009. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
úr isten 23:50 hozzá szóló ez briliáns, persze nem igaz de a kifejtés zseniális
2009. jan. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én ismertem 1 lányt aki a feszes, kemény, izmokra beindult, így jöttünk össze pár kalandózásra :) bár nem vagyok jó pasi inkább alsó közép :)
2009. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha én meglátok egy jó pasit, akkor nem az az első gondolatom, hogy de megb.szatnám magam vele, az biztos.

a nők nem így gondolkodnak...

2009. jan. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
néha bizony előfordul, hogy arra gondolok "húú de letépném a bőrnaciját" :D
2009. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A nők is ugyanúgy fantáziálnak szexről, de mi amíg hú de megdugnánk, ők addig sokkal mélyebben és alaposabban mennek bele a témába. Láttam én már sok nőt úgy nézni engem, hogy véletlen sem fordította volna oda a fejét, de a szeme majd kiesett a helyéről.
2009. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!