Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülés után más nő sem kívánja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után más nő sem kívánja a sexet?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, de azóta nem kívánom a sexet. Van hogy 3 hétig se vagyunk együtt. Ez a szülés miatt van? Vagy lehet, hogy magam sem tudom elviselni a látványt ahogy kinézek a szülés óta? Ez lehet probléma?
2009. jan. 27. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szultem de sokat hallottam rola, hogy milyen a szex utana. Sok no ugy van vele, ahogy te! Már inább anyanak érzi magát mint szeretonek, attol fuggoen, hogy te ezt magadtol nem tudod de tudat alatt benned van! Meg jon majd az magatol nem kell eroltetni, nincs veled semmi baj. A kulsoddel sincs, emait ne magadat okold mert te errol nem tehetsz! Minden rendbe jon idovel, csak adjál magadnak, nem kell eroltetni!
2009. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező,

jó hogy kérdezted, a férfiak érzelmi elfordulásnak érzik, ha rendben lezajlott a gyermekágyasság, a pocak aranyosan csökken, a cicik akkorák a tejtől, mint Pamela Andersoné- és az asszony állandóan fáradt, kedvetlen, vagy kijelenti, hogy nincs kedve szexhez.


A bölcs parasztok úgy beszéltek az ilyen helyzetben élő fiatal házas férfiről, hogy "borjúkötélen van" azaz lazára van eresztve, hadd vezesse le a nemi feszültségét máshol, amíg az asszony kedve megjön. Nálunk kb 1 év volt, mire a feleségem hajlandó volt, de addig megcsalás, meg ilyenek, majdnem elváltunk. A feleségem megértette, hogy még az utolsó napokban is hatalmasakat szeretkeztünk (a nagy pocakjával állatjól festett) aztán semmi...

A második gyereknél már figyelt rá, és sokkal jobban, gyorsabban kijött ebből az aszexuális állapotból.


Az először szülő nők egy jó részét teljesen felszippantja az anyaság, és csak akkor eszmélnek fel, amikor becsajozott a férjük, és szemétnek, állatnak tekintik, nem is gondolnak bele, hogy 100% megvonással büntetik...


Szóval ha már felismerted, akkor jó úton vagy, segíts a férjednek, hogy ne máshová vigye a kívánságát....

2009. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A nejem 7 éve szülte a második gyerekünket, neki havi 1-2 alkalom elég. Ez azóta tart, sajnos. Erősen gondolkodom, hogy beújítok egy csajt! Roppant elegem van a kifogásokból!
2009. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
18:21, ezt nagyon szomorú volt olvasni.:(
2009. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én babám nemrég múlt 1 éves,szinte alig alszom,nappal is a gyerek+házimunka.A párom meg rengeteget dolgozik,hogy vhogy kijöjjünk a pénzből.Lenne kedvünk a régi gyakori szexhez csak már nincs rá energiánk.Ez havi 3-4 alkalom.
2009. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát a két férfi aki leírta nkik milyen rossz..hát azért már ne is haragudjatok..egy kapcsolat több mint szex...ha nem vagytok képesek nem megcsalni a párotokat aki babát szült nektek akkor kellenétek a francnak....amugy meg ha nekem nem lenne kedvem azért máshogy mégis a párom kedvére tennék...de olyan férfinak nem szülnék gyereket aki emiatt félre lépne..ez sztem undorító...
2009. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Azért valahol meg lehet érteni a férjeket is. 7 év szex nélkül azért gondoljatok már bele. Én még nem szültem, de ha nekem lesz ilyen gondom szülés után, biztosan fogok szakértőt felkeresni, hogy segítsen megoldani a problémát, mert meg lehet!!! És persze nem fogom a mosogatást a férjem rovására előnyben részesíteni. Egy feleség nem abból áll hogy gyereket szül nevel, főz mos takarít. Ha igen, az régen rossz.
2009. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írta hogy 7 éve semmi, hanem hogy havi 1-2..nem azt mondom hogy ez igy jó, de a nőnek az anyaság nagyon sok plusz feladatot ad...főleg ha mellette dolgozik is.. a férfiaknak is nagy szerepük lehet ebben..pl a munkák átválallása, egy jó masszázs és szerintem máris több kedve van egy anyukának is...
2009. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hahó!

A szülés után sokáig én sem kívántam a szexet... vagy inkább féltem. A 6 hetes orvosi vizsgálatra akkor mentem, amikor a kislányom 12 hetes lett (!!!), mert tényleg féltem, hogy fájni fog + ilyenek. Előtte pár nappal próbálkoztunk a férjemmel, de tiszta görcs voltam és fájt.

A vizsgálatnál mondta a doki, hogy úgy gondolja, van egy kis hüvelyszárazság és javasolta a KY nevű síkosítót. A férjem nagy buzgón még aznap vett... :)

Eltelt pár hónap, amikorra rendbe jöttek a dolgok, nem is kívántam + féltem is, e azóta minden OK - ennek nagyon örülök.

Persze megtörténik, hogy fáradt vagyok, vagy csak nincs kedvem, de összességében az a probléma, hogy egyáltalán nem kívánom a szexet, megoldódott, kellett hozzá kb fél év.


Az azért hozzátartozik a történethez, hogy én a terhesség előtt aktív voltam, de terhesen már nem mertem szeretkezni, kb 3-4x fordult elő! (Szegény férjem!) Szóval el is szoktam tőle!


A másik dolog, a látvány, amit írsz!

Ha azt veszem alapul, hogy szerelemben éltek/éltetek, és kívántátok egymást, akkor ez nem lehet gond.

Tudom, miről beszélek, 35 kg-t kéne fogynom, hogy elérjem a régi súlyomat (már 5-öt kínkeservesen leadtam)! Brutális, tudom, mert egy gyerek nem lehet indoka az elhízásnak, de azt is tudom, hogy gyerek nélkül nem ez lenne a helyzet. Engem is nagyon zavar, de a férjem biztosított róla, hogy így is szeret.

Azt el tudom képzelni, hogy ez zavar Téged a szexben, de ha csak ennyi a gond, akkor válaszd a teljes sötétséget!! :)


Remélem megoldódik a dolog - vagy már meg is oldódott!

2009. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Borzasztó szomorú volt olvasni a férfiakat!

Szerintem már leugrottak volna a tizedikről, ha fél éve naponta csak pár órát aludnának, mert nem alszik a gyerek!

A sex fontos egy kapcsolatban, de a megértés is.

Alig állok a lábamon napközben, ha ágyat érintek betakarózás előtt elalszom, de van, hogy 10 perc múlva ébreszt a gyerek, van, hogy fél óra. Erőm nincs hozzá.... de azért van, hogy hetente, van, hogy kéthetente együtt vagyunk. Hozzáteszem nekem nem jó! Akkor most mi a megoldás? Váljunk el? Ezért?

2009. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!