Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek feljogosítja a...

Szerintetek feljogosítja a férjet a megcsalásra az hogy a nő nem kívánja a szexet annyira szülés után már fél éve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem.Ketten vállalták,ketten viseljék az esetleges következményeket is!

Jó,fél év hosszú idő,de akkor is tekintettel kell lenni arra,hogy a nő min ment keresztül.

Ha nem tud a nő valamit feldolgozni és ezért nem megy a sex,akkor pedig meg kell beszélni a problémát(pl.gátszakadás bármi,ami miatt félelem maradt) vagy ha nem ilyen oka van,csak fáradt a nő,akkor segítsen többet a férfi,amikor otthon van.

2011. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Fél év hosszú idő, de nem jogosít fel semmire sem. A problémákat meg kell beszélni és nem másoknál keresni megoldást.
2011. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%

Úgy gondolom igen, sőt, én nem is megcsalásnak nevezném az ilyen esetet, csupán a biológiai szükségletei kielégítésének.

Ha nem is kívánja egy nő a szexet, attól még kézzel, szájjal kielégítheti a párját. Ha netán ez megvan, akkor nem tartom helyesnek a félrelépést ilyen rövid idő után. Még ha évekről lenne szó, az más, de fél év, nem nagy idő, ilyenkor a férfinak megértőnek kell lennie. Kivéve ha a párja sehogy sem akarja kielégíteni.

2011. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A szülést fizikailag már nagyon régen kihevertem(császármetszés),semmi gond nincs ezzel,csak valahogy a megváltozott élethelyzet a babával járó "gondok"(hasfájás,tejelapadás),a családi gondok,a nehéz anyagi helyzet,az hogy teljesen egyedül kell ellátnom a babám,az édesapám és még az öcsémet is sajnos-ezek mind olyan dolgok amik bennem vannak és nem tudok felszabadult lenni!!!


A férjem eddig nagyon megértő de nem tudom hova vezethet ez a helyzet...!

2011. febr. 13. 11:13
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem!

Mióta babát várok, a párom nem mer hozzám érni, nehogy kárt tegyen a babában. Lassan 5 hónapja nem voltunk együtt. Én kívánnám nagyon, de ő nem bírja elhessegetni a gondolatot, hogy ott a kislánya, és nem akarja. Akkor kedves utolsó, most csaljam meg a párom, mert nem akar kielégíteni? Ennél nagyobb marhaságot!

Milyen kapcsolat ez akkor? De most komolyan? Inkább segíteni kell a nőnek, megbeszélni vele a dolgokat, megkeresni a probléma okát. Ki tudja szegényből mit hozott ki a szülés lelkileg, vagy testileg, és akkor még cserben is hagyja a társa, akivel elvileg jóban, rosszban...?

2011. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
12%
Előző: Gondolom a párod azért használja a kezét, száját, szükség esetén.
2011. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem jogosítja fel.

Ellenben a nőt sem jogosítja fel arra, hogy semmibe vegye a férje igényeit.


Én ugyan még nem szültem, de átestem olyan időszakon, amikor a szex gondolatától is rosszul voltam. NB meg is csalt a párom.

Azóta igyekszem a párom igényeit is figyelembe venni. Maximálisan önző az a hozzáállás, hogy ha nekem egy évig nincs kedvem a szexhez, akkor ő egy évig nyomja el. Ad egy, lehet szexelni úgy is, hogy éppen nem vagy a helyzet magaslatán. Nyilván nem túl sokszor, de mondjuk egy hónapban egyszer igazán belefér. Ad kettő, vannak a pároddal való foglalkozásnak alternatív módszerei is. Most ez csúnyán hangzik, de például sok pasi amúgy is jobban szereti, ha a nő szájjal csinálja.


Szerintem elsősorban azokat a nőket szokták megcsalni, akik a saját szeszélyük szerint szexelnek vagy nem szexelnek. Muszáj elfogadni, hogy a "házastársi kötelesség" igenis létezik ma is. Mindkét felet kötelezi jó esetben arra, hogy figyelembe vegyék a másik igényeit.

2011. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%

11:16


Magának lehet, hogy használja, nekem nem. Az ok, hogy olvasta, hogy az orgazmus méhösszehúzódásokat okozhat, ezért ő nem akar kockáztatni. Majd itt lesz az ideje, de nem akarja zaklatni a babát, értsem meg. Én megértettem. Ki lehet bírni, nem halunk bele. Vannak házastársi kötelezettségek az igaz, de nem feltétlenül kell egy házasságot emiatt felrúgni. Nem beszélve a kérdező kommentjéről, ahol leírta, hogy van baja bőven elég...

Lehet, ebben az időben apukának is egy kicsit többet kellene vállalnia, hátha...

2011. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
Nő vagyok. De szerintem a házasság része a szex is. Nem mondom, hogy feljogositja a megcsalásra, mert jobb lett volna, ha elmondja, milyen gondja van, és hogy már nem birja tovább, de meglepődni sem kell rajta. A férfiaknak akár fizikai fájdalmat is okozhat a szex hiánya, hol a határ, meddig kell tolerálnia. Tehát egyáltalán nem meglepő, ha megcsal, ha nem segitesz neki semmilyen módon levezetni a feszültséget.
2011. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Azért félreértés ne essék,nem teljesen szexmentes az életünk,havonta 6-7szer azért együtt vagyunk,ami ugye hetente többször alkalmat jelent...!

De neki ez nagyon kevés:-(

2011. febr. 13. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!