Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek feljogosítja a...

Szerintetek feljogosítja a férjet a megcsalásra az hogy a nő nem kívánja a szexet annyira szülés után már fél éve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 11:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Hú, ez nagyon sok, ennyi elég kellene, hogy legyen.

Ha mégsem, akkor csinálja magának.

2011. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudna esetleg segíteni ellátni a kicsit az öcsédet és az apukádat? Ő nem kap elég szexet, te nem kapsz elég segítséget. Tehát mindkettőtöknek hiányzik valami a másiktól. De ez rövid távon egyikőtöket sem jogosít fel megcsalásra.
2011. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Reggeltől estig dolgozik sajnos,nem tud segíteni.

De gondoljátok hogy soknak vagy elégnek számít a havonta 6-7 alkalom?

Nálatok hányszor van havonta?

2011. febr. 13. 11:48
 14/29 anonim ***** válasza:

hát én mióta szültem ha heti 1 összejön akkor már jók vagyunk, és 8 hós a fiunk.persze volt 1 héten többször is volt, de az csoda számba ment, én is kívánom, ő is. baba előtt szó szerint m inden nap volt, volt h több is! de megérti a férjem a helyzetet, ő is melózik egész nap, 7 végén is, éjjel is, így elég kevés alkalom adódik, és ha van is helyzet h anh akkor, akkor tutui h fiunk akkor kel :) vhogy megérzi :) és hát akkor baba az első, futás hozzá, ellszáll az ihlet. én is fáradt már este, ő is fáradt, van olyan h mikor hazajön hajnal 2kor akkor vmi, de én oylankor már alszok és nem mindíg tudok felkelni. szóval nem egydi az estetek persze mi csak 2en vagyunk itthon a babával, nincs papa, meg tesó...de férjem emgérti h most ez van, majd ha már nem szoptatok, átaludja az éjjelt a gyerke... amdj akkor visszatértünk rá, és mint a nyulak :) addig vegetálunk picit :(

most már 2 hete nem volt és enmtudom mikor elsz legközelebb mert műtétem volt, és lesz is mégegy :( mind2en készek vagyunk :(

2011. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Három gyerekünk van, a legkisebb három és fél hónapos. Én sem mindig kívánom a szexet, de azért mi is havi 6-7x vagyunk együtt. Ez nekünk egyenlőre ideális. Persze régebben nálunk is heti 3x volt, de az az idő elmúlt.
2011. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem terhesség alatt piszok kényelmetlen volt a szex, szülés után meg baba mellett jöttek az egyéb kényelmetlenségek...babuci alig alszik, ha véletlen el is alszik, alig 20-30 percre csak, és az időzített szex valahogy nem megy, nem beszélve arról, hogy az elején tök sok tejem volt, és megindult szex közben...hát nagyon illúzióromboló érzés volt.

Nem vagyunk sokszor együtt, de elmondtam a páromnak, hogy mit érzek, és szerencsére megéri, mert neki sem jó, ha én csak úgy kényszerből vagyok vele. Mondtam neki, hogy azon leszek, hogy minden helyre álljon, és kértem, hogy szóljon, ha már nagyon szükségét érzi, minthogy máshoz menjen. Erre ő azt mondta, hogy neki a baba és én vagyok a legfontosabb, nem pedig más nő, és nem is a szex.

Párommal mindent nagyon alaposan átbeszélünk, elmondom mindig neki mit érzek, hogy megtudja, nem azért nem megy a szex, mert nem szeretem, hanem a sok-sok hormonális változás összezavart...

Ha pedig egy pasi a baba születése után képes megcsalni a párját, akkor ott már nagyon sok más probléma is van.

Amúgy olvasgattam már itt is sok olyan választ, hogy ha nem is gyorsan, de azért idővel rendeződött a szexuális élet.

S igen, a babát ketten vállalták, minden következményét együtt kell vállalni.

2011. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hát ha havi 6-7 alkalommal tudtok együtt lenni, ÉS nem ellenzed, hogy a többi alkalommal megoldja magának, akkor szerintem nem csalhat meg a szex hiánya miatt.
2011. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
35%

havonta 1*vagyunk egyutt,egyikunk sem lep felre.


ha ennyi mellet megcsal akkor egy hulye.

2011. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Havi 6-7? Nem is rossz!

De ha ez neki vagy neked nem jó, azért beszéljetek róla! Nektek kell kialakítani a saját igényeiteknek és persze körülményeiteknek (baba stb.) megfelelően!

2011. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

6-7 alkalomnak szerintem elégnek kell lennie!!!

Nálunk a terhességem java része alatt nem is lehetett szex, mert veszélyeztetett voltam, HÓNAPOKIG nem volt szex, aztán az utolsó pár hétben 3-4 alkalom, hogy beinduljon a szülés! Szülés után 8 hétig semmi, mert egy óriási gátsebem volt, ami nem akart gyógyulni, azóta heti kb 2 szex van, bőven elég nekünk, estére már eléggé elfáradunk, kimerülünk :) Most 10 hónapos a babánk!

2011. febr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!