Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek feljogosítja a...

Szerintetek feljogosítja a férjet a megcsalásra az hogy a nő nem kívánja a szexet annyira szülés után már fél éve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 11:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, imádom...ha valaki azt írja, hogy normális férje van és nem feltétlen megye el más nőhöz, akkor máris le lesz pontozva. Elszomorító, hogy néhányan milyen bután gondolkoznak. Nem állatok vagyunk, hanem emberek, épp ezért képesnek kell lennie a pasinak is arra, hogy visszafogja magát, ha már gyereket vállalt közösen a párjával.

De ha valaki nem bírja egy kicsit sem szex nélkül...hát nem is érdemel családot.

2011. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Tiéd a pont utolsó! Engem is lehúztak. :)
2011. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én ismertem olyan férfit amelyik a felesége terhessége alatt és szülés után is megcsalta folyamatosan. Ilyen típus, nem függött össze a feleségétől kapott szex mennyiségével. A feleség tudta, hogy másfelé is jár, de soha nem szólt neki így vele maradt.


Szerintem a havi 6-7 akkor is jó, ha még nincs gyerek. Sajnos mostanában nagyon könnyű a félre lépés.

2011. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
NEM!
2011. febr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%

S a másik oldalról nézve?

Ha a pasinak van valami baja, és ő miatta nincs szex?

Hosszú történet, de párom 8 hónapig nem tudott...és eszem ágában sem volt megcsalni. S még mielőtt valaki azt írná, hogy na de biztos segített nekem kézzel, szájjal...hát nem. Mert nem tudott. Mindegy. Nem hagytam el, nem csaltam meg, türelmes voltam, és láss csodát, még mindig együtt vagyunk, szeretjük egymást, sőt már gyerekünk is van, és még egy csoda: ő is türelmes volt, amikor nekem nem ment a szex terhesség alatt.


Vagy mondjuk a barátnőm párja rákos lett! 5 évig ápolta, ott volt mellette, szex meg nuku...de nem csalta meg, és nem is érdekelte őt más pasi, mert nagy volt a szeretet köztük!!! (Sajnos a srác meghalt idejekorán, így barátnőmnek pont nem az volt a legnagyobb baja, hogy van-e szex vagy sincs...)


Egy olyan eseménykor pedig, amit ketten "generáltak", vagyis gyerekvállaláskor igenis türelmesnek kell lenni egymással. Még senki nem halt bele abba, ha egy ideig nem volt szex az életében.


Most pedig nagyon kedves türelmetlen, szexmániás, empátiás készséggel nem rendelkezők, hajrá, le lehet pontozni. Mint, ahogy tettétek azokkal is, akik szerint egy férfi lehet normális, megértő és önfeláldozó!

2011. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%

Látom visszajáró lepontozók vannak! :)

Csak tudnám mifenét akartok az élettől?

Aki terhes, azt csalja meg a párja?

Vagy, aki nem tud egy ideig szexelni, azt el kell hagyni?

Sok a buta tök.

2011. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Egy volt évfolyamtársam örömlányként dolgozik. Még anno ő mesélte, hogy nem is hinném, hány olyan pasi jár hozzá, akinek terhes a felesége, vagy éppen friss a baba a háznál, és anyus nem kívánja otthon a szexet...
2011. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
53%

Utolsónak: hát büszke lehet magára az a férfi, aki a pénzét egy örömlányra költi, és nem a gyerekére.

Biztos vannak ilyenek is. Csak gratulálni tudok nekik. Ahelyett, hogy közölnék a problémát a nővel, inkább elmennek egy prostihoz. Igazi férfi, igazi apa az ilyen, hogy rohadjon meg.

2011. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én is hasonlóan érzek, mint te. Főleg így, hogy én is terhes vagyok. És ilyen történetek után (főként, mert ismerőstől hallottam első kézből) bármennyire próbálok is megbízni a páromban, azért csak ott motoszkál az az átkozott kétely.
2011. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!