Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak néha szeretek smárolni vele, és a szexhez is csak ritkán jön meg a kedvem, de akkor nagyon?

Figyelt kérdés
pedig nagyon szeretem, csak van hogy egyszer nagyon jól esik a csókja, egyszer pedig nem, sőt kellemetlen. van h ő túl sokszor akar szexelni velem, pedig nekem napi egyszer is elég lenne. pedig jó vele. mit tegyek? mit tanácsoltok? hogyan fokozhatnám a vágyamat? [amúgy lány vagyok, 17 éves, a fiú is 17, és 5 hónapja vagyunk együtt]
2009. jan. 26. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, hogy néha többet szeretnél, néha kevesebbet. Csak akkor csókolózz meg szexelj vele, ha te is arra vágysz, ha épp nem kívánod, akkor mondd meg neki tapintatosan, hogy bocsi, de most ne. Biztosan megérti, hiszen mindenkinek lehet néha rosszabb hangulata, ha meg mégsem, és minden áron erőltetni akarja, akkor nem is biztos, hogy igazán szeret...
2009. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még a rágcsálóim is hullámvölgyeket élnek át, van hogy egész nap dugnak, van hogy teljesen durcik.

Embernél főleg. Ne félj ettől, nincs ezzel probléma. Kivétel ha a fiú ezt nem így gondolja, akkor meg kell beszélni.

2009. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj h elég gyakran van ez és nem akarom megbántani vele, hogy folyton elutasítom. pedig szeretem nagyon. egyébként köszönöm a válaszokat:)
2009. jan. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!