Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek smárolni. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek smárolni. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Elég sok lánnyal smároltam már, tegnap is így volt egy csajjal diszkóban, de valahogy nem annyira izgat a dolog. Ez nagy baj? Mindenki oda van a smárolásért... Am fiu/18
2010. júl. 11. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem élvezed, mert nekem a csók eleve nem önmaga iatt élvezetes, hanem mert tudom, hogy ez a szerelem új szintje, és hogy még van hova feljebb menni : D
2010. júl. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert homosexuális vagy! Komolyan, próbáld ki fiúval, lehet az bejön majd. Ez van nem lehet mindenki tökéletes :S
2010. júl. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek,szerintem ez miatt nem kell aggódnod.Maximum ha van barátnőd(vagy lesz),ő biztos érdekesnek fogja találni,hogy miért nem akarod megcsókolni.

Szerelemben viszont,állítólag valami hormont termel,amitől szerelmesebbnek érzed magad.Így talán számíthat.

Az előttem írónak is lehet,hogy igaza van.Nem biztos,hogy a rosszat kell benne keresni.Lehet,hogy csak szimplán nem nyújt neked élvezetet és nincs benne semmi.

2010. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
valószínű azért nem szeretsz csókolózni ,mert nem tudsz elég jól! és nem mindegy h kivel csinálod kényeztesd az aktuális párodat puszilgasd a nyakát simogasd .... és akkor lehet h jobb lesz! de az is lehet h tényleg a fiúkhoz vonzódsz inkább. de az sem probléma
2010. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!