Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már úgy, hogy kakilás után voltatok és nem tudtál fürdeni, de nagyon akartad, kivántad a partneredet?

Figyelt kérdés
Vagy ugy hogy kakilás után nem tudtál fürdeni , és kb 12 ora mulva szex volt fürdés nélkül ???
2009. jan. 26. 17:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Addig hozzám sem nyúlhat a párom...

volt, hogy ki kellett jönnöm picit a fürdőből, wc használat után, fürdés előtt(néha csak "alvázmosás") ő meg már puszilgatta volna a popókámat, de nem hagytam, csak miután illatosan frissen mosakodva kijöttem a zuhany után...

Nem szeretem...

2009. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
53%
Én is szeretek elötte megfürödni, mert ugy tudom magam 100% osan elengedni, sztem nem megy el tőle a barátom kedve mivel a fürdés tökéletesen beépíthető az előjátékba..:)
2009. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Minden fürdős választ lepontoztatok, mért féj nektek hogy valaki ugy jobban szeret ha tutira tudja hogy mindenhol tiszta és friss illatú?engem nem zavar hogy van aki nem fürdik elötte, nyilván pl én sem mindig mindig , mert mondjuk reggel is simán jó, csak egy egész napos lótás futás után mégsem az az érzés..ha érzem magamon az egész napos izzadságot, nem csak az intim részekről van szó..nem azt modnom h büdös vagyok, de azért érezni a különbséget a reggeli és esti állapot között...amugy reggel fürödni nem egészséges, mert lemososd a természetes baktérimu flórádat és akkor sokkal könnyebben betegszel meg...este van ideje ujra képződni...és az meg aki minden sz*rás után megmossa a kád szélén hát grat:D nemtom nekem elég vicces lenne..horjak magammal szappankát, meg seggtörlöt mindenhova?
2009. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!