Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már úgy, hogy kakilás után voltatok és nem tudtál fürdeni, de nagyon akartad, kivántad a partneredet?

Figyelt kérdés
Vagy ugy hogy kakilás után nem tudtál fürdeni , és kb 12 ora mulva szex volt fürdés nélkül ???
2009. jan. 26. 17:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
35%

Arra van a bidé.

Helyes kis találmány.

2009. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%

ismeritek a nagy klasszikust ugye? = nefürgyéle

van ilyen

ilyen a világ

2009. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
21%

Csak kapkodom a fejem a legtöbb válaszolón!!! Komolyan csak Én mosom meg a popsim Wc-zés után?? Hangsúlyozom!! Nem rendezek komplett fürdést utána, csak a kád szélére ülve megmosom!! Ez Nektek tényleg ismeretlen?? Ha meg olyan helyen vagyok, ahol nincs kád (melóhely), akkor meg NEDVES BABAPOPSI TÖRLŐ!! A sima Wc papír nem tisztít teljesen!

Uhhh.... naggyon durva.. :S


Haven 23/L

2009. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Az előző oldalon lévő válaszra reagálva, aki minden szex előtt fürdik:

Azért az túlzás, hogy minden szex előtt fürödjön az ember. Csak max. az orális témákat kell kerülni. Ha együtt fogtok élni és megkíván a párod közeledik, szólsz neki, hogy bocs én most lefürdenék. Hidd el fog menni a kedve rögtön tőle. Szükség van a spontán dolgokra, hisz normál körülmények között mindenki minden nap tisztálkodik (akár többször is), szóval olyan nagyon büdös nem lehetsz.

2009. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem. Oké, van olyan hogy higiénia, de nem teheti meg az ember, hogy minden aktus előtt megfürödjön.

Teszem azt, szó sem volt arról, hogy szexelni fogtok, de mégis iszonyatosan megkívánjátok egymást: szerintem elég gáz lenne, ha azt mondanám, hogy mindjárt szeretkezhetünk egyet, de gyorsan még elmegyek fürdeni, mert én mindig fürdök szex előtt.... Na ne már. Ha szeret a pasi, akkor elfogadja hogy te is ugyanolyan ember vagy, mint bárki más: vagyis van testszagod, szoktál pisilni és kakilni is. Sőt, az én barátom még akkor sem fújol ,ha megvan, mert tudja hogy olyankor más szagú a puncim, de elfogadja és olyankor is kíván, mert szeret. Ennyi.

2009. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
47%
szeretem ha büdös a pi*a egy kicsit:D
2009. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%
A túlzott higiénia betegség. El kéne olvasnotok azt mi pár nappal ezelőtt megjelent itt. A lány egy infantilis 24 éves fiúval szexel és jár, aki egy hónapban egyszer fürdött, azt is a lány kérdésére és nagyon utálja, és természetesen tetves stb.stb.stb.
2009. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
40%
Múltkor párom munkából jött haza,kicsit izzadtan,de annyira kívántam,hogy letéptem róla a ruháit és ráültem.Arra kértem csak meg,hogy mossa meg a kis ágaskodót,nehogy elkapjak valami fertőzést, mert hát ilyenekből lehet cuki méhnyakrákot kapni!!Szó nélkül kiment és aztán olyat szeretkeztünk!!!!
2009. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
14%

Az igen........

Szerintem mindannyian gratulálunk annak az idiótának!!

Ez annyira szánalmas, hogy már vicces... hahaha :D


Haven 23/L

2009. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
36%
Az aktus előtti közös fürdőzés rendkívül jó előjáték...nincs elég képzelőerőtök?
2009. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!