Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már úgy, hogy kakilás után voltatok és nem tudtál fürdeni, de nagyon akartad, kivántad a partneredet?

Figyelt kérdés
Vagy ugy hogy kakilás után nem tudtál fürdeni , és kb 12 ora mulva szex volt fürdés nélkül ???
2009. jan. 26. 17:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

De nem anális szexre gondolsz, ugye?

Én szexeltem már így és nagyon zavart :S Különben ha nem tudsz fürdeni vagy bidét használni utána, akkor is ott vannak a nedves wc papírok, ez is jobb a semminél...

2009. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Velem nem volt még ilyen pusztán azért, mert szerintem egy nőnek mindig mindenre fell kell készülnie.

Ilyen dolog pl. ez is.. tehát, ha ilyen van, hogy nem tudsz lefürdeni, akkor igen, ott a boltokban kapható nedves babapopsi törlő.. Én azt használok!

De amúgy nem értem, hogy nem tudsz lefürdeni!??


Üdv: Haven 23/L

2009. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Normál szexnél?

Ezért találták fel a WC papírt...

2009. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom ki hogy van vele, de azért a legtöbb ember megfelelő tisztaságúra törli... Vagy csak én lennék ilyen deviáns, hogy nem hagyom "kakisan"?


Szóval: Igen, volt már ilyen, nem is egyszer. Mi ebben a fura?

2009. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Én is voltam így,és engem is zavart,főleg mikor orálisan akarta, de visszarángattam onnan,mielőtt elkezdte volna, mondván hogy ezt most ne!A vizes WC papír tényleg jobb a semminél,de gyorsan meg is lehet mosni azon a tájékon,és WC papírral megtörölni!
2009. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%
Hiába törlöd meg teljesen,kicsid szagod azért lehet,nem??Elég gusztustalan.
2009. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Ez most úgy hangzik, mintha tehetségtelenül kakilnának a lányok XD Az orálisos visszarángatósat sem értem, nem azt akarta kinyalni. Vagy féltél, hogy szag maradt?


Különben nem a fürdés ellen vagyok, dehogy, egy lány legyen tiszta. De szerintem ha a fiú eleve nem olyan, hogy arrafelé kalandozzon, akkor végül is mindegy.

Bár tény, hogy a kis távolság miatt a fürdés csak jót tehet. Nyílván, aki félősebb az sosem szexel ha ilyen van.

2009. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

Ezt el sem hiszem, össze-vissza megy a szex gumi nélkül, ja mert tablettát szedtek, elkaptok mindenféle betegséget, de a seggl...tokat szagolgatjátok nagyvécé után???!!!

JAj, ez vihar egy pohár vízben. Jól ki kell törölni, aztán kész. PErsze, utána még kenegetem illatos olajokkal, nehogy a fiú azt higgye, én is normális ember vagyok, aki eszik meg székel.

Kérdés: ha összeköltöztök szívetek szerelmével, nem fogtok majd Wcre járni, hátha hall hangokat vagy érez szagokat?

2009. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok az orális szex ellen, de nálunk az is csak szigorúan fürdés után jöhet szóba mindkét fél részéről.

WC-zés után nagyon jó a popsitörlő kendő valóban. És egy sima hagyományos szex, persze így belefér. A WC-zés életünk velejárója. Bár nálam úgy működik, hogy reggel kávé, WC, zuhany.

2009. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
1%

ÉN SOSEM SZEXELEK FÜRDÉS NÉLKÜL. MINDIG ÚGY INTÉZEM, HOGY ELŐTTE LETUDJAK TUSOLNI, TUSFÜRDŐ, SZAPPAN ÉS INTIMMOSÓVAL EGYARÁNT.

Nem tudnék anélkül szexelni mert szerintem gusztustalan.

2009. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!