Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mai fiatalok mér "dicsekedne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok mér "dicsekednek" azzal, hogy nekik már mennyi szexpartnerük volt?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallotam, hogy megkérdezték tölük, hogy hány emberrel voltak már együtt, és ott körülbelül "licitálás" folyt, hogy ki mondja a legtöbbet.

Nem tudom én 15 éves vagyok, de még egy fiúval sem voltam, és nem tartom cikinek, sőt büszke vagyok rá, hogy nem adom oda magam aki csak azt akarja. Mér ilyenek a fiatalok? (tisztelet a kivételnek)


2009. jan. 22. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, én 16vagyok/lány, de a környezetemben még csak 1 embert (otársam.) hallottam, hogy lefekütd valakivel.:D én inkább lenézem azokat, akik ilyen korban már ezt csinálják... nem tudom, miért dicsekszik vele, aki azt teszi.

szerintem a fiúk is jobban becsülik azokat a lányokat, akik nem adják oda magukat minden pasinak.

2009. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek.majd azzal is dicsekedjenek ezek,ha valami viszketős gombát összeszednek.aztán lehet licitálni kinek hányszor volt :Đ
2009. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
77%

sziasztok!

én 15 éves vagyok és lány.

én már lefeküdtem a barátommal de már egy éve együtt vagyunk és ő 18-éves. eddig 2 ember tudja és ez már volt 3 hónapja.

ismerek olyan lányokat is akik csak azt mondják vagy inkább ilyen kifejezéseket tesznek közbe meg semmi én azokat a lányokat nézem le! szerintem egyáltalán nem ciki!

2009. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Hát igen... a mai csajoknál ez a menő... sokan már 13éves korukban fogamzásgátlót szednek! Én 17,5 vagyok és nem voltam pasival... szégyelnem kéne? Sztem, nem maradtam le semmiről :P
2009. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani! Én 16 éves vagyok és az én környezetemben senki sem dicsekszik ezzel, aki meg igen az pasi. Szerintem az ember csak akkor kezd el ilyenekkel menőzni ha olyan társaságba kerül, ahol lenézik a szűz lányokat. De én még nem voltam pasival és soha nem is mondtam azt, hogy nem vagyok szűz, én is inkább szégyelleném ha sok szexpartnerem volt, mert egy idő után elterjedne és kikiáltanának r*bancnak akit mindenki megkaphat. én pedig ezt nem igazán szeretném..:S
2009. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert így trendi.

Trendi = primitív kicsinyes gusztustalan beképzelt baromság


Persze ez csak a licitálókra vonatkozik, akinek nem inge ne vegye magára. Én nem ismerek egyébként ilyen embereket. Amúgy 17 leszek márciusban, és értelmes emberek vesznek körül. :)

2009. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira silány és értéktelen az életük, hogy ezen kívül semmi mást nem tudnak felmutatni.
2009. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hali!Válaszom neked:azért dicsekszenek mert fogalmuk sincs milyen egy rendes párkapcsolat,egy rendes szex.Avval dicsekszenek mennyire tudatlanok!-szerintem csak az állatok bagzanak ész nélkül,ők az emberekhez sorolják magukat?- Ugyanúgy a párkapcsolatban mint a szexben,nem a mennyiség hanem a minőség a mérvadó!

/ És ezt véleményezzétek! :)

2009. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor a lemezek vagy kazetták száma volt a lényeg, esetleg a lóerő vagy hangerő, a tánctudás, a látott filmek száma, sorolhatnám még. Mostanság úgy tűnik a szexpartnerek száma a menő. Szerintem mindenképp értékelendő, hogy te nem szállsz bele a licitálgatásba. Amiben persze tuti van némi nagyítás is.
2009. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Sokan írtatok nagy igazságokat! Inkább azzal kéne dicsekedni, h milyen sokáig tart a párkapcsolat, nem azzal, hogy hány fiút/lányt sikerült megdönteni! Vagy igen, az undorító gombákkal, herpeszekkel, szifiliszekkel :-) Lassan már az óvodások is fogamzásgátlót szednek! Tisztelet a kivételnek!
2009. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!