Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mai fiatalok mér "dicsekedne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok mér "dicsekednek" azzal, hogy nekik már mennyi szexpartnerük volt?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallotam, hogy megkérdezték tölük, hogy hány emberrel voltak már együtt, és ott körülbelül "licitálás" folyt, hogy ki mondja a legtöbbet.

Nem tudom én 15 éves vagyok, de még egy fiúval sem voltam, és nem tartom cikinek, sőt büszke vagyok rá, hogy nem adom oda magam aki csak azt akarja. Mér ilyenek a fiatalok? (tisztelet a kivételnek)


2009. jan. 22. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt tudják, vagyis gondolják, hogy tudják mi a sex! Viszont azt nem tudják, hogy mit jelent a partner/társ/barátnő! Azzal, hogy valamelyikük azt mondja, hogy 19 partnere volt, azt ők úgy értik, hogy 19 darab(!) nővel/férfival rakta össze a "csúnyáját!
2009. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%
hát végülis apácák is lehettek az is egy életcél:D
2009. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kérlek szépen,nekem egy partnerem volt/van idáig :D és köszönjük,remekül megvagyunk,kielégítsük egymást,nincs nemi nyomorúságunk,és nem verjük a mellünket hogy mennyi "skalpunk" volt :D ÉS LÁSS CSODÁT!!! KÉPZELD NEM VAGYUNK APÁCÁK!!! na mit szólsz? :D ez is lehet egy életcél :)))
2009. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a szomorú helyzet,hogy ez így van...Azt hiszik ez menő,meg trendi...Pedig szánalmas.

A húgomnak (13-14 közötti) van egy barátnője/osztálytársa,aki nemhogycsak él nemi életet xy sráccal,de mellette rengeteg pasit leszopott,mikor be volt tépve!!!És még nincs 14...Mellette még anális szexben is benne van.Normális ez szerintetek?

2009. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ez a "barátnő/osztálytársnő/" tűzoltásnak nyilván elsőosztályú,bizonyára menő klafa pitsukának érzi magát,ez minden,ennyit ér :) szánom igénytelenségét,a fajtáját aki képtelen lesz egy ép kapcsolatra,saját magát is semmibe veszi,a srácokról nem is beszélve :D jó úton halad a "legfrankóbb" halálos cuccosokat beszerezni,ennyit a trendiségről..

majd 30évesen rájön,de káááár hogy késő lesz már!!!!

2009. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!