Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A japán hentai (rajzilm sex)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A japán hentai (rajzilm sex) a valóságot tükrözi?

Figyelt kérdés

Amiket ebben a "műfajban" látni (videót) az a valóságot tükrözi? Legtöbbször középiskolásokról szól: tanárnő a diákkal, diák-diákkal, tanár(férfi)-diákkal.

+pusz perverzió: vonaton tömegben való b*szás

Ez a japánok valós életében is megjelenik? (tisztelet a kivételnek).


Ne értsetek félre. Amúgy szertem a hentai-t :P :)


2009. jan. 19. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Csak annyira teszik meg mint akármelyik másik országban

Vannak olyan hentaiok amikben sokfaszú szörnyekkel vannak együtt... Szerinted az a valóságot tükrözi :) ?

2009. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jah az lemaradt :P hogy azt biztos nem!
2009. jan. 19. 16:25
 3/11 A kérdező kommentje:
mármint hogy szörnyekkel folyik az akció
2009. jan. 19. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

részben.


A tanár-diák kapcsolatot valószínűleg ők sem nézik túl jó szemmel az egyértelmű alá-fölé rendeltség miatt.

Mindazonáltal a japánok hozzáállása a szexhez alapvetően más, mint az európai kultúrkörben. Minálunk (a kereszténységnek köszönhetően) a szexualités és a bűn fogalma szervesen össze van kapcsolódva, náluk nem. Sok olyan dolog, ami nekünk nehezen elképzelhető, de legalábbis kilóg a "normális" keretből, náluk egyáltalán nem okoz semmi megrökönyödést.


Példa:

Itt minálunk jókora felzúdulást keltene (jópár blikk címlapot, meg beszélgetős műsort megérne) az, ha egy tizenéves leányzó azzal egészítené ki a zsebpénzét, hogy a használt bugyiait árulná pl. az interneten. Ott ez, ha nem is mindennapos, de alapvetően egyáltalán nem különleges dolog. Van erre vevőkör, vannak akik hajlandók eladni, hát egészségükre, nem ártanak senkinek.

A másik, hogy nemrégiben volt egy fotókiállitás itt pesten a japán külügyminisztérium (ha jól rémlik pont a nagykövet felesége volt a fővédnök) szervezésében. A képek különböző (jellemzően erősen hiányos öltözékben) megkötözött nőket ábrázoltak. Volt róla egy riport (természetesen valamikor éjjel), ahol arról kérdezték az említett hölgyet, hogy mégis mi van a nők jogaival, meg a megalázással stb. Nem is értette a kérdést: Ezek élő szobrok, ez egy technika, mi ezzel a gond?


Az általad kérdezett vonat+tömeg+szex, az egyébként ha már párhuzamot vonunk, akkor inkább metró vagy hév, azokon tényleg van akkora tömeg, hogy lépni nem lehet, ráadásul sokan akár egy órát, vagy mégtöbbet is utaznak ilyeneken, úgyhogy elképzelhető, sőt, az említett okok miatt valószínűbb is, mint pl. itt Európában.

2009. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak azé kérdem mert ösztönzi az Európai népet a másolásra :P

Másik igen csak túloznak benne!

(Had nem írjak példákat!)

2009. jan. 19. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kell ahhoz Japánba menni, hogy szexuálisan zaklassanak a HÉV-en, vagy a metrón...jó párszor kísérelték meg velem, dörzsi, tapi stb. Múltkor egy férfi nyáron leült szemben a boxban a HÉV-en, és mikor felnéztem a mobilomból, már verte ki rám...
2009. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én épp azért szeretem a hentai filmeket mert olyasmit csinálnak benne, amiket a valóságban nem lehet, ezek a mesék jól el vannak rugaszkodva a földtől, persze kivételek mindig vannak. És mivel köztudott, hogy a japánok a legperverzebb népcsoport a világon, elképzelhető, hogy jópár dolgot megcsinálnak igaziból is... pl a Nine o'clock woment el tudom képzelni igaziból is :D De nálam a Bible Black a kultusz, ami lehetetlenség :D
2009. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja, és lány voltam :P
2009. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 9 o'clock woman-t én is szeretem:)
2009. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a 9'o clock women, az elég érdekes hentai, de földhöz ragadtnak tűnik a többihez képest.
2009. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!