Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha mensi végén tesztelek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mensi végén tesztelek, MEDI-Lab teszttel, mennyi a valószínűsége hogy tényleg a valóságot mutatja a lapocska?

Figyelt kérdés
15-16 nappal ezelőtt történt a "baleset". Jah, és nem baj, hogy délután tesztelek? Nem bírom kivárni a reggelt, és csak 1 tesztet vettem :( várjak reggelig, vagy így is megcsinálhatom?
2010. jan. 26. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött rendben a mensesed és olyan, mint szokott, akkor minek a teszt?
2010. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha már megjött, akkor megnyugodhatsz...:)
2010. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még mindig megvan egy nagyon kicsit :) az elején megvolt rendesen, görcsölt a hasam, de 1-2 nap múlva már nem volt meg "annyira".. remélem hogy nincs semmi, de biztosra akarok menni. ha egy kicsit megvan most, akkor is tesztelhetek, ugye? előre is köszi
2010. jan. 26. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
várd ki a reggelt. ennyi idő után már ki fogja mutatni.
2010. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már teszteltem.. negatív lett :) remélem megbízhatok benne..
2010. jan. 26. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát délutáni vizeletből elég necces, nem véletlenül van ráírva, hogy reggeliből kell. De teljesen mindegy, mert ha rendesen megjött nem vagy terhes!
2010. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!