Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom nem tud elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem tud elélvezni (friss kapcsolat). Velem lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ha el is élvez, akkor nagyon nehezen. Egyikünk sem kezdő a szex terén. Az előző kapcsoltaimban nem volt gond, hogy nem ment el a partnerem. Orálisan is próbáltam neki és ott sem élvezet el.
2009. jan. 17. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
hát, még mindig jobb mintha egyből elmenne, de szerintem ezt tőle kéne megkérdezned hogy miért lehet
2009. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Veled nincs semmi probléma, de lehet hogy a barátod sokat maszturbál, és ez miatt élvez el nehezen. Ha 2-3 napig nem maszturbál és nincs közben szex, akkor a harmadik napon nagyon könnyen elélvezhet.
2009. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőle mi az amit nagyon élvezne.

nyilán nem tudod még mi az ami bejön neki.

ismerjétek meg egymás testét kit mi izgat fel.

2009. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt hogy veled van-e a probléma, úgy tudod kideríteni, hogy megkérdezed tőle hogy eddigis ilyen volt-e. nekem ugyanez volt fordítva, hogy az egyik pasim mindig 5 perc után elment és mondta hogy mien fantasztikus velem, de amúgy sose volt gyorstüzér....:D hát szarabb nemtudtam lenni, de te lehetsz jobb:) ha meg eddigis ilyen volt akkor ez a túlsokat maszturbálós dolog lép érvénybe, vagy alapból ilyen, olyat is láttunk már...de mindenképp kérdezősködj nála, anélkül nem fog menni a javulás.
2009. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

lányok, a maszturbálásnak ehhez nincs köze. mindenki hamarabb elmegy ha magának csinálja. akkor nemtudunk elmenni ha a lány nemugy csinálja ahogy nekünk jó. tehát nem élvezzük a szexet.

sajnálom de ez ilyen egyszerű.

éppen ezért írtam hogy kérdezd meg tőle hogy neki mi a jó, ő hogyan szereti.

2009. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!