Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 1 este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1 este alatt 3szor is beleélvezek a lányba, és még csak másnap este fürdik le?

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondja , hogy ö legszivessebben egész nap a kádban fürdene !! Akkor egy jó kiadós éjszaka után miért nem teszi ezt meg ??? Minden lány ilyen ?? Válaszoljatok fiúk , lányok !!
2009. jan. 17. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

nah én is így értem mint az utolsó hozzászoló, hogy elalszunk egymás karjaiba és nincs kedvünk kimenni mert annyira jó ugy , és csak reggel fürdünk le.


de ez szerintem is túlzás h egésznap nem fürdik. ez már igénytelenség kérdése semmi más.

oké hogy az ember szereti a másik szagát magán de azért tényleg alul legalább megmoshatná. éppen mert beleis éleznek, még egy srácnak más.

2009. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

És elötte zuhanyzott vagy az is 2 nappal azelött történt?

Néha van olyan hogy annyira elfárad az ember,hogy egyből elalszik,de akkor is reggel az az első én nem mennék így emberek közé.

2009. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
szex elött van fürdés !!
2009. jan. 18. 19:29
 24/25 anonim ***** válasza:

Hy!

Nálunk is van szex előtt fürdés, sőt együtt zuhanyzunk, de akkor is, nedves törölközővel én is és a párom is megtörli magát, akármi is lett a dolognak a vége, jah meg plussz a reggeli fürdés, és nem hiszem el, hogy nem zavarja....

valamit agyalj ki, hogy legalább törölje meg magát, ha már nem fürdik le, csak másnap este.

Te nem szoktad érezni a szagot? Nem kellemetlen?? és ha te ápolod magadat, akkor ő miért nem??

Üdv. edina

2009. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

ez az érdekes , hogy semmi kellemetlen szaga nincs !!

De hiába készitem oda a PZS nem használja !!és engem is rossz szemmel nézz ha letörlöm a h.vesszömet !! engem zavar !! ez olyan eset mintha ku..... lennék és aztán ugyanmindegy hogy hagyom ott !! kifizetem és kész !!

2009. jan. 19. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!