Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 1 este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1 este alatt 3szor is beleélvezek a lányba, és még csak másnap este fürdik le?

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondja , hogy ö legszivessebben egész nap a kádban fürdene !! Akkor egy jó kiadós éjszaka után miért nem teszi ezt meg ??? Minden lány ilyen ?? Válaszoljatok fiúk , lányok !!
2009. jan. 17. 20:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
hát azért ez egy kicsit dúrva... legalább megmosakszik allulról?? én szex után ha még nem is fürdök le, de legalább alrulról kimosom a "koszt" :D
2009. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

lehet h nem zavarja. a nagyja ugyis kifolyik. bar nem tudom h nem ragad..... de gondolom utana megmosakszik gyorsan es azzal a lenyeg el van intezve :)


en szeretek tusolni meg furdeni is de egy 3as menet utan se erom se kedvem. gyors mosakodas, odabujas, elalvas. :)

mansap reggel meg lehet h elalszik, siet stb.

2009. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%

Semmi baja nem lesz tőle. A hüvelynek olyan erős fertőtlenítése van, hogy simán kibírja ezt. Amúgy belül nem is szabad gyakran mosni.

Esetleg egy intim törlőkendővel törölhetné meg magát...

2009. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hát szomorú hireim vannak : aktus után sem mossa ki azt a területett , még egy PZS-vel sem törli meg, ha lefolyik a lepedöre azt sem törli le , reggel is úgy megy el itthonról
2009. jan. 17. 20:46
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát lehet nem is annyira szereti magát áztatni a kádban :D

Viccet férre téve...nemcsak "dúrva", de kiábrándító is...főleg szex után...ilyenkor mindenki legalább alulról lemosakszik, főleg ha még a csávó bele is élvezett...

Ne mondja nekem azt a csaj, hogy ő így szeretné magában érezni a pasiját, meg a szexnek az illatat/bár ezek után szagát heh/

Nem, nem ilyen minden lány, sőt!!

Szerintem máskor szex után menjetek el együtt lezuhanyozni, jó is lesz, ott is csinálhattok akármit, és még le is mosakszik legalább a csaj...

2009. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Hat 3 utan nemcsak alulrol kellene megmosakodni, hanem azert az ember megizzad, en meg hajat is szoktam mosni, ur isten, nem is hallottam meg ilyet.

De hat ugy latszik, kivul smink, szep ruha, parfum, alul pedig...

Kicsit igenytelen lehet a csaj, mert letusolni par percig tart, es ujjaszuletik az ember tole!

2009. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

elötem válaszolónak... itt nem nagyon a hüvelyröl van szó. mert amint tudjuk, az kiürül magától. hanem a higéniáról... a sperma egy kis idö után büdös lesz.. amikor kifolyik, ott marad a bugyiban, és a szemérem ajkak közt. ha a szemérem ajkakat nem tisztitod ki az meg még büdösebb lesz.


még valami... ha egy lány sokat élvez a fenék részén is nedves marad és az egy kis idö után oda szárad...

2009. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
akkor inkább ezzel a csajjal ne csinálj gyerekeket :D mert a kosz megfog enni :D :D ha magára nem ügyel, akkor gondolhatod hogy milyen lehet a környezete...
2009. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

na azert annyira nem veszes a helyzet. probald raszoktatni. kozos tusolas. vagy gyere ki a furdobol es "bocs h sokat tartott,mehetsz" vagy miutan tisztalkodtal kerdezxd meg h "te nem mesz?"


ha viszont mosakszik utana akkor xtem belefer h reggelig nem tusol ha nem izzadtatok nagyon meg.

2009. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Hmm ezen azért egy pillanatra meghökkentem.. :D Kíváncsi lennék, ha a hajába élveznél akkor se mosna hajat? :D

De most komolyan ez az igénytelenségnek a tetőfoka. Ok rendben nem fürdik le mondjuk 1 menet után, de legalább mosná meg a cunciját. Bár én is azért a szeretkezések után lefürdök, mert mindig megizzadok, hiába noh, jó a partner.. :))) Meg hogy lehet utánna a spermával teli lepedőben aludni?? Szaga van a cuccnak..főleg 3 menet után.. Hogy tudsz egy ilyen csajjal egyáltalán szexelni ezek után???

2009. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!