Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 1 este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1 este alatt 3szor is beleélvezek a lányba, és még csak másnap este fürdik le?

Figyelt kérdés
Állandóan azt mondja , hogy ö legszivessebben egész nap a kádban fürdene !! Akkor egy jó kiadós éjszaka után miért nem teszi ezt meg ??? Minden lány ilyen ?? Válaszoljatok fiúk , lányok !!
2009. jan. 17. 20:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Fúúúú....kiábrándítóóóó nagyon nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

hát csak a meséléstől hányingerem lett.

javaslom neki, hogy olvassa coelho: 11 perc című könyvét, ahol egy ezzel foglalkozó leányzó folyamatosan rögtön megy zuhanyozni, kaármi is volt vele, megemlíti az író a könyben, erre külön kitér pár oldalon.

De nekem feláll a hátamon a nemlétező szőr a gondolattól, hogy zuhany nélkül menjek el lefeküdni..

fujjjj.

de ő tudja, minden esetre ha pasi lennék, és összehozna vele a sors, úgy vágnám ki az ágyamból, hogy csak repülne.

Legyen már nőiesebb, és törődjön magával picit többet!

2009. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
sztem javsold neki h furodjon le v ha nemakar akkor furodjetek meg eggyutt (L/15)én mindig lefurdok meg a számat is kimosom
2009. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez igy elég undoritó, hogy 24 óráig nem fürdik le utána, legfőképp mert bele is élveztél.

a legutolsó barátnőmmel mi mindig elaludtunk utána összebujva mi sem mentünk még ki zuhanyozni de nem is élveztem bele csak gumiba, és másnap reggel mindketten lezuhanyoztunk. szerintem ez még így érthető, nem birtam volna fellálni és otthagyni mikor ölel át és alszik rajtam.



amugy aza agáz hogy szerintem igy elöbb utobb elfog kapni valami betegséget, mármint nem tőled hanem nemistudom a kosztol vagy ahogy ott beállnak a dolgok, vagy gombát, az azért elég aloszinű te pedig elfogod igy kapni.

2009. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
tényleg elég igénytelen lehet... Én akkor is megmosom legalább ott alul magam ha gumival csináljuk. Ha pedig anélkül és belém élvez a párom, akkor meg pláne. Ez így nagyon durva... Én nem tudnám elviselni, hogy folyik ki belőlem a cucc és három menet után már nem kis mennyiség lehet!
2009. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

1. A hüvelyt SOSEM szabad kiöblíteni, csak ha orvos írja elő!


2. Ha nem is fürdik le, az a minimum, hogy nedves törlőkendővel megtörli magát, mert valóban bűzlik pár óra múltán. Amúgy meg pisilni is célszerű szex után, mert úgy lehet "fertőtleníteni" (húgyúti fertőzések)ott magunkat, akkor meg úgyis megtörli az ember magát :)


Oka: igénytelen vagy lusta.

Menj el te is mosdani vagy fürdeni és hívd magaddal, vagy pedig mondd, hogy mehetsz, tiéd a fürdő.

2009. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azert van, mert igenytelen, es utal tisztalkodni, ennyi. Undoritoooooooo!!!!
2009. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

Üssetek meg, de nekem tetszik. Szeretem mikor egy átszeretkezett éjszaka után kettőnk illata keveredik benne.


Nagyon izgat!



Lehet lepontozni.

2009. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, nem az a lenyeg, hogy mindjart az egyuttlet utan nem mentek ki zuhanyozni, hanem masnap elment dolgozni, vagy suliba, es csak este zuhanyzott le, erted?

Egy egesz napig gondolom sminkkel es kirittyentve ment, alul pedig retyos a valaga! Ez a gaz, semmi mas!

2009. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%

Hello!

Szerintem is jó érzés, ha egymás illatfelhőjében alszunk... egymás karjaiban.

persze bizonyos határok között.

Én a párommal (lány vagyok) elszoktunk menni fürdeni, tusolunk, egymással fürdünk még alvás, vagy éppen szex előtt. egymást megfürdetjük, én imádom nagyon jó szórakozás, persze az intim helyeket magunknak(alaposabban)és utána, izzadásgátló, stb, aztán jöhet a szeretkezés, és még sok minden, misem szoktunk lefürdeni, csak másnap reggel, de én azért egy törölközővel megszoktam magam törölni, meg a párom is, na meg ő a hasamra, mellemre élvez, stb.

szóval így a testnedv szagok nem olyan erősek, inkább izgatóak, és izzadság szag nuku!

reggel pedig jön az újabb szórakozás, a pancsiiii!!!

nagyon élvezem, na meg a szerelmem is :D

Üdv. Edina :)

2009. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!