Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen fétised van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétised van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 22:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%
haj..totál beindulok a hosszú hajú pasiktól.. :)
2009. jan. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Én a tanároktól indulok be.Ha csak ilyesmire gondolok lekell törölni a széket utánam,ha felllok
2009. jan. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
25%

Az én fétisem nem a külsőségekben nyílvánul meg leginkább. Nálam az aboszlút befutók az intelligens, és nagyon kommunikatív férfiak. Akik nagyon választékosan, hibátlanul, gesztusokat, mimikát használva tudnak beszélni. Imádok egy ilyen férfivel beszélgetni, és csak figyelem a száját, a szemét, az arca rezdülését. Nekem ez nagyon izgató.:)

Petranova

2009. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Harisnya, combfix, borosta, bilincs, kendő, kikötözés, kesztyű, fenekelés... minden ami élvezetet okoz :)
2009. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy mennyire le vagyok pontozva, csak mert felizgat a csiklandozás :P

Pedig a szado-mazohoz képest az semmi, nem értem, miért kell rajta kiakadni.

2009. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
én írtam h a volt nőm a bilincsre izgult, de én nem pontoztalak le. nem nem.
2009. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Itt most nem is rád gondoltam, hanem általánosan. Gondolom, olyanok pontoztak le, akik csak természetes dolgokra izgulnak fel :P Röhejes.
2009. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a nő megfürdik ruhástul.
2009. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem a mindenem a harisnya! Nem találtam még olyan embert aki tőlem jobban imádná. Ha meglátom, végem van :)
2009. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
één latexre, mint anyagra izgulok fel, plusz a felfújhatós dolgokra, pl lufi, vagy vizi alkalmatosságok. Csak sima legyen gömbölyű, csillogó és rugalmas. :)
2009. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!