Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első találkozáson szex belefér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozáson szex belefér?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem szingli, egész sokáig voltam az exemmel, nem volt soha egyéjszakás kalandom, nőként nagy nyomás van ránk helyezve, hogy mennyire elítelendő, ha a nő ilyesmibe belemegy és online beszélgetek egy ideje egy sráccal. Szerintetek morálisan mennyire fér bele, ha én átmegyek hozzá? Kétes érzéseim vannak…
ma 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Morálisan másoknak rohadtul semmi közük nincs hozzá. Ha nektek belefér, hajrá, érezzétek jól magatokat!

Egyébként én (F) soha nem voltam ennek a híve, de úgy alakult, hogy egyszer mégis belementem egy rég nem látott lány ismerősömmel. Egy 2 évig tartó kapcsolat lett belőle, pedig tényleg csak egy egyszeri hancúrt terveztünk.

ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Más nők ezt úgy szokták, hogy nem beszélnek róla.

És akkor nincs aki elítéljen azért, mert szexelsz.

ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
en pl biztos nem terveznek a novel hosszutavon ha mar az elso talin odadobja magat..
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kölcsönös orális szex lett az első randin. Igaz, hogy elötte hónapokig leveleztünk, majd sokat beszélgettünk telefonon. Évekig tartó kapcsolat lett belőle. f.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Én 5 lánnyal első talin lefeküdtem tinderről. Mindketten élveztük, nincs ezzel semmi baj.

Annak a realitása amit szoktak mondani, hogy sorozatgyilkoshoz mész fel meg mittomén nyilván 0.

A szex meg annál is lutri akit 10 éve ismersz

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Nos… az van, ha lefekszel első alkalommal, a pasik egy bizonyos százaléka lotyónak fog tartani. Ha nem fekszel le első alkalommal, akkor ugyanez a bizonyos százalék azt mondja rád, hogy prűd szűzk..va. Senkinek sem tudsz megfelelni, ne azt nézd, hogy mások szerint morálisan mi a helyes.

Csak azt, hogy neked mi a jó, és ne okozzon lelki sebeket.

Plusz amilyen világban élünk, ilyen netes beszélgetés és majd én átmegyek a sráchoz után nehogy darálthúsként végezd egy bőröndben…

ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Baby senkinek sincs semmi köze a kettőtök magánügyéhez!!! Ha te erre vágysz és a partnered is, akkor hajrá!

Mindazonáltal, netes randiról lakásra... szerintem először semleges helyen találkozzatok, hogy lásd élőben is milyen a pasi, egyáltalán bejön-e, látod-e rajta, hogy meg tudsz benne bízni vagy sem. Ha az klappol akkor utána menjetek fel a lakására. S gumi legyen nálad :)

ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!