Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fesuvel masztizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesuvel masztizni?

Figyelt kérdés
aki csinalta mar, irjon velemenyt hogy megeri e, fajhat e, stb

tegnap 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Próbáltam de nem szurkálta elégé a farkam úgyhogy átszoktam inkább az üveggyapotra
tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy melyik részét akarod a sunádba dugni 😂 épp eszű ember legfeljebb a nyelét, mert nem akarja felsérteni a muffot belülről.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A hajkefe nyele jobb!
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
#3 a valód f.sz a legjobb 😂
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz kórházba kerülni, és nem akarod, hogy a féleszűn röhögjön mindenki a sürgősségin, akkor bármelyik lukadba dugod is, inkább a nyelét dugd fel.

Vagy keress olyat a lakásban, ami nem ennyire kemény és veszélyes.

Én az élelmiszerek környékén néznék szét a helyedben. Uborka, répa, krinolin.

tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Megéri, egy kipróbálást biztosan legalábbis. Csak annyi hogy olyan fésűt keress aminek lekerített a nyele és a legvége, ne legyen benne semmilyen él vagy szögletes rész. Az tud fájni rendesen.
ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Ütvefúróval próbáltad már? 😄
ma 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem érdemes legalább egy kotont ráhúzni, hogy ne sértse fel a kemény műanyag a hüvelyedet. De hosszútávon legjob lenne egy célszerszámot beszerezni, amit erre találtak ki. Pici pénzért lehet webshopokból egyszerű és diszkrét dildot rendelni.
ma 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fesuvel lehet. Nézz szét biztos tálalsz jó tárgyakat. Én is úgy szoktam.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
olyan hulye emberek vannak… a nyelet dugnam fel nyilvan… vibratort jelenleg nem tudok rendelni/venni
ma 16:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!