Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mire indultok be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mire indultok be legjobban? Mi az amivel egy nő igazán eltud csábítani benneteket? És szex közben mi az amit egy nő soha ne hagyjon ki ami igazán felizgat benneteket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Talán elsőnek jó ha a csajszi kedves,veszi a poént és éreztesse hogy lát valamit a pasiban.Aztán ha továbbjutott a dolog,akkor a nő nem hagyja hogy mindjárt szex,hanem erotikával tökre beindítja a pasit.A pasit simogatással hosszú csókokkal(itt is-ott is),ingerléssel esetleg a nadrágban majd a csúcsig. Ha a pasi jól veszi az adást és full begerjedt, akkor már nem sok extrát kell bevezetni a szexben... :))
2009. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Egy jó szopás!

Azon kívül meg legyen kedves és tudjon főzni.

2009. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már megint miért kell lepontozni egy őszite választ? Egyébként nekem is ez a véleményem...
2009. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem elég az is ha mondjuk megmutatja a kedvenc franciabugyija szélét, akkor már tuti elcsábulok.


sex közben ne hagyjon ki ? hát néha irányítson ő... ez mondjuk a legnagyobb vágyam hogy ilyen lányt találjak, az előző sajnálatosan egy fadarab volt az ágyban...

2009. jan. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem szóval akkor legyek kedves és tudjak főzni ezek megvannak :) és néha teperjem le:D
2009. jan. 18. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony az sem árt néha, hogy a Nő kezdeményezzen! Pl. volt oan, hogy a szomszéd városból jöttünk, haza, a nejem vezetett és közben átnyult... Nem értünk haza egy rövid kikerülő nélkül!
2009. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat engem peldaul ugy lehetne jobban elcsabitani ha a lany baratnoje is ott van es szeretne beszallni harmadiknak. :) De a viccet felreteve azt tartsd szem elott hogy a ferfiak vizualis tipusok. Ez azt jelenti hogy a latvanyra gerjednek be legjobban. Incselkedj kicsit, legyen jo illatod es araszd a tisztasag es noiesseg erzeset. A hatas nem marad el.
2009. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!