Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jár (t) már valaki mozgássérül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár (t) már valaki mozgássérült lánnyal (nem tolókocsis)? És hogy ment a szex, utcán megnéztek-e benneteket?

Figyelt kérdés
A hölgynek az egyik keze levan bénulva , és a lába is levolt , de már nem igazán lehet észrevenni a sok mütétnek köszönhetöen !!
2009. márc. 11. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

talán nem számít, de én egy lány vagyok, jobb kezem 60%ban béna. Nyáron eléggé megbámulnak miatta, mert ugye máshogy kapaszkodom a buszon, viszem a szatyrot, vagy épp felvágom a rántott húst. Már megszoktam.


2 évig volt egy párom, őt nem zavarta, sőt akikkel randizgattam, és mikor megismertek elmondtam nekik a kezemet, nem mondták, hogy zavarja őket.

2009. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ja és még annyit, hogy a szexben nem zavart.


Én a helyedben nem a külső alapján ítélnék, ha neked bejön a hölgy,járj vele.

2009. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de jó hogy írtál !! minket is megnéznek amikor étteremben én vágom fel a párom húsát a tányérjában , de minket nem zavar !! Meg amikor a plázában végig megyünk és huzza a lábát ez sem zavar !! És kérdezhetek intimet töled ?? a szex hogy ment a két éves kapcsidban ??
2009. márc. 11. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Le kell tojni a sok debil fogyatékost. Nagy dolog megbámulni a másikat. Igazán boldogok lehetnek ettől, viszont te is boldog lehetsz. Remélem az vagy, és remélem azok lesztek mind a ketten. Én ugyan ilyen téren teljesen laikus vagyok, csak sok boldogságot szeretnék nektek kívánni!
2009. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi !
2009. márc. 11. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos én sem vagyok egészséges,de nagyon boldog vagyok! :)

Lovas versenyző voltam,de sajnos történt egy balesetem, és a jobb lábamban a csontok szilánkosra törtek,és 4mútéttel"hozták helyre".

A jobb lábamra szinte nem tudok ráálnni...tehát mankó nélkül egy lépést se! De mi már megszoktunk hogy mindig megnéznek...8hónapja vagyunk együtt :)

Ha szereted, és jól érzed magad vele...akkor a többiek véleménye nem számít! :)

2009. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy barátom, aki kerekes székes volt, de annyira szerettem, hogy fel sem tűnt, hogy megbámulnak. Vagy ha igen, akkor nagyon nem foglalkoztam vele! Hiszen a saját boldogsága számít az embernek, nem? A szex is tökéletes volt!!!
2009. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

1. vagyok:)

hát a szex ment rendesen, annyit hogy a jobb kezem csak úgy volt.. :) nem volt semmi extra...

2009. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy nézz ki egy éve vagyunk együt , és nem zavar hogy a kezét egyáltalán nem tudja használni az csak amolyan disz !!!


és extrém helyeken helyzetekben szeretkeztetek már a párotokkal ??


Mert az b.nöm akár a liftben is szexelne velem !!

Én ezt még elképzelni sem tudom vele !!

2009. márc. 12. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

IGEN. A volt barátnőmnek amputálták a lábát, még kiskorában. De a szülei "szégyelték"... csakis nadrág, műláb - amit egyébként nem viselt volna mindig.

Először velem jött ki az utcára, művégtag nélkül.

Késöbb elmentünk szórakozóhelyre is. Lazán fel tudott öltözni, igen jól nézett ki, a láb hiánya ellenére.


MEGNÉZÉS. Igen, persze, előfordult. De ritka volt a rosszindulatú megjegyzés. Persze hogy furcsa, ha valakinek egy lába van. És a csonk sem rettentő látvány, csak furcsa.


SZEX. Teljesen rendben volt, a csonkját is tudja használni közben, támaszkodni. A jó csonk egyáltalán nem érzékeny és nem fáj, ha terheli.


Persze, ehhez kell egy jó adag önbizalom a pár mindkét felétől.

Sajna, vége lett, de nem emiatt...

2010. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!