Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Benneteket is meglepett már a...

Benneteket is meglepett már a gyerkőcötök szex közben?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel épp a "sűrűjében" voltunk a párommal mikor észre vettük,hogy a 6 éves lányom ül az ágyában.

És most reggel azt mondta,hogy hallottam ám,hogy mit csináltatok est!

Én meg csak annyit tudtam kibökni,hogy anyának nagyon fájt a hasa azt hallottad.:S

Mit tegyek?Még nem szeretnék neki beszélni a szexről.


2010. máj. 22. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyél ennyire prűd igenis bezsélj vele erről, mert 7 év múlva (bár a mai gyerekeket nézve lehet már az ovis is szexelni fog :D), ő is fog...szépen a szintjének megfelelően kell ezt csinálni.fájt a hasad XD nehogy azt hidd a gyerek hü.lye és nem érti mi folyik ott.Én is tudtam pedig kisebb voltam mint a lányod,nekem senki sem mondott semmit,mert nem a gyerek dolga..jól rá is b@sztam:S
2010. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem semmi, hogy a gyerekedet hülyének nézed! Nagyon gáz vagy, már ne is haragudj!
2010. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
gyerekkel közös szobában csináljátok? fújjjj
2010. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Ez az! Én nem tudnám így csinálni! Akkor az is tuti, hogy nem először látta. Egyébként 'zajban' melyik gyerek tud aludni?? És akkor még bele is hazudsz az arcába! Jól megérdemelnétek, hogy a suliban kibeszéljen a kis barátaival a hátatok mögött.
2010. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő és hasznos válaszokat!

1. NEM a gyerek előtt csináljuk!

2. Két szoba van de nincs ajtó ami elválasztaná.Sajna nem tudtuk még ezt megoldani!

3.Ez az első eset mert reggel rákérdezett,hogy mi volt az a hang.Ezelőtt még soha nem mondott ilyesmit.Ha hallotta volna megkérdezte volna.

4. Nem nézem hülyének a gyerekemet de nem hiszem,hogy 6 évesen kellene neki szexuális felvilágosítást adni!

Amúgy meg nem hiszem,hogy mással még nem fordult elő ilyesmi.Úgy állítotok be mintha bevettük volna őt is a muriba!Jézusom!

Ahogy észrevettük vissza altattuk és hiába aludt el nem folytattuk!

Csak az érdekelt volna,hogy más szülő hogy reagált erre a szitura!

2010. máj. 22. 11:05
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Én viszont már az elején megértettem amit írtál, úgy látszik a többiek nem :)

Elhiszem hogy nem akarsz még 6 évesnek felvilágosítást tartani, miért nem próbálod meg inkább gyereknyelven elmagyarázni hogy csak jók éreztétek magatokat és puszilgatott az apa te meg őt, vagy valami ilyesmi. Azt már elmondhatod neki hogy ha valaki házasságban él csak akkor lehet lefeküdni egymással / ezt a szót a tévében is hallja úgyis/ és azért mert szeretitek egymást.

2010. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nyugodtan beszélj vele erről. a tesóm idősebb mint én, mikor őt anyu felvilágosította én is ott voltam. kb 6 éves voltam. a suliban mindenki magyarázott a gólyáról és a darazsakról és a hasonló hülyeségekről:))) én meg tudtam az igazat és büszke voltam, h felnőttként kezelnek a szüleim, nem dedósként és tudom az "igazat". az ő szintjén magyarázd el neki, azzal sokkal jobbat teszel, mintha össze-vissza beszélnél neki.
2010. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
legalább tegyél oda egy függönyt, fúúúj
2010. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Soha sem lepett meg mert vagy elküldtük a nagyit vele sétálni vagy olyankor csináltuk amikor már biztosan aludt és sosem vele 1 szobában.Ez nyomokat hagy a gyerekben nem jó neki ha lát titeket,de az sem jó ha hazudsz neki.Itt egy link hogy mit tegyél ilyen esetben ,szerintem az ő szintjén el tudod neki magyarázni.



[link]

2010. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Idióta lepontozós barom... már aki lepontozza a másikat és még egy kérdést sem ért meg! Értelmi szint a béka segge alatt.

Bocs kérdező, de nem tudtam kihagyni, egy normális válaszadó vagyok a kérdésedre.

2010. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!