Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Benneteket is meglepett már a...

Benneteket is meglepett már a gyerkőcötök szex közben?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel épp a "sűrűjében" voltunk a párommal mikor észre vettük,hogy a 6 éves lányom ül az ágyában.

És most reggel azt mondta,hogy hallottam ám,hogy mit csináltatok est!

Én meg csak annyit tudtam kibökni,hogy anyának nagyon fájt a hasa azt hallottad.:S

Mit tegyek?Még nem szeretnék neki beszélni a szexről.


2010. máj. 22. 08:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
13:10es vagyok. csatlakozom az előttem szólóhoz, szívemből szóltál:)
2010. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akik nem fújjogtak azok sokat segítettek!

És a link is nagyon hasznos!Köszönöm!:)

2010. máj. 22. 18:15
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én az eddigi válaszok nagy részét el sem olvastam, mert ezek már megint másba mentek át mint a segítség nyújtás. Viszont azt megírom, hogy amikor én 4 és fél éves voltam, akkor én láttam a szüleimet szex közben. Azért tudom hogy 4 és fél voltam, mert utána nem sokra váltak el. Szóval, egy szobában voltak velem, én csak feküdtem és néztem őket. Mikor apám észrevett, egy párnát dobott a fejemre. Utána nem mondtak semmit, nem akarták megmagyarázni, de nem is kellett, mert nagyon jól tudtam hogy mi történt. Ezt csak azért írtam le, hogy hidd el, a 6 éves lányod nem buta. Én nem azt mondom, hogy igenis tarts felvilágosítást, de szerintem se mondj olyat, amiről tudja hogy nem igaz. Ő felnéz rád, és szerintem ezzel azt éred el, hogy később ha valamit nem akar elmondani, inkább fűt fát hazudik majd neked. A másik meg az, hogy inkább te mond el neki, hogy hogyan is van ez a dolog, persze az ő módján. Már vannak erről szóló mesekönyvek. Már nekem is van egy másfél éves kisfiam.
2010. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát, pedig valahogy az ő szintjén el kell tudnod mondani neki. Ennyi idősen engem "felvilágosított" már egy unokatestvérem. Onnantól viszont, hogy szüleimet kérdezve titkolóztak, összenéztek, valami sötét mocskos dolognak éreztem a szexualitást. Ha elmondták volna azok, akiknek kell, akkor a szeretet, összetartozás kinyilvánításaként élt volna bennem.

Sok sikert!

Ja, hozzánk a másfél éves kisfiunk mászott át egyik éjjel AKKOR... Elaltattuk, visszatettük, folytattuk. Másnap meg mit látunk, mit csinál egy műanyag babával?! Mozdulataival imitálta. Hát csak lestünk. Na bumm.

2010. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki, hogy simogattátok egymást és csókolóztatok. Csak azért hallott hangokat, mert nagyon jól éreztétek magatokat. Őszintén kell neki válaszolni, a korának megfelelő szavakkal.
2010. máj. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Már így utólag tudom,hogy hülyeség volt azt hazudni neki,hogy fájt a hasam.De annyira meglepett a kérdésével,hogy nem tudtam mit mondjak neki hirtelen.Zavarban voltam és nem tudtam hogy is fejezzem ki magam ezzel kapcsolatban.Mondjuk előre felkészülhettem volna már.Olvashattam volna ezzel kapcsolatban de álmomban sem jutott volna eszembe,hogy így fogunk járni!Beszélni fogunk vele!
2010. máj. 23. 10:03
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nem a gyerek előtt csináljátok, akkor nem kerültök ilyen kellemetlen helyzetbe. Ne csodálkozz, ha legközelebb esetleg felkel a gyerek, de nem szól, hanem végignéz titeket! Sőt lehet már párszor végignézett, nem ez volt az első eset, ha mellette csináljátok!
2010. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó válaszoló! Tuti nem ez volt az első eset, hogy felébredt a gyerek. Egy függönyt rakhatott volna oda, igaz a hangokat attól még hallotta volna...
2010. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

AZ egyik válaszoló vagyok, nem keresgetem melyik.

írta a kérdező, hogy nem egy szobában vannak!! EL kellene olvasni...

Másrészt gondolom ebből a kérdező is tanult, hogy valahogy máshogy kell, marha értelmes választ adott aki annyit írt hogy na ezt megkaptátok, biztos nem ez volt az első. Ez aztán a hasznos válasz...

2010. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el!Értsétek már meg,hogy nem a gyerek előtt csináltuk!!!És nem is látott minket mert egy fal választja el a két ágyat!Csak hallotta!

Kedves utolsó köszi,hogy te megértettél!

Amúgy meg beszéltünk már vele.Nem volt semmi.Nincs megrontva a kis lelke!

2010. máj. 24. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!