Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom a számba szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a számba szeretne élvezni, nagyon rossz maga az ize a spermának? Tudom, hogy mindenkinél más. De ti lenyelitek vagy ki is köpitek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
én is mindent megtennék a szerelmemnek, és én erősködtem hogy kipróbálom. soha többé! :) az viszont közrejátszik az én esetemben hogy dohányzik a barátom, szóval szerintem ettöl is lehetett borzalmas íze :)
2009. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Előre is köszönöm a lepontozásokat :D:D:D


Én úgy tapasztaltam, hogy keserű, de az elfogyasztott ételek és italok is befolyásolják az ízét.

[link]


Én nem szoktam lenyelni, inkább kiköpöm, vagy kézzel fejezem be és letörlöm a párom pocijáról.


Ha tartasz a dologtól, próbáld ki a következő módszert:

- Kényeztesd a zuhany alatt

- Közben vehetsz egy kis vizet is a szádba (az én páromnak pl. izgató, ha jó meleg vizet veszek a számba és úgy csinálom)

- Ha elélvezett, a rajtad is végigfolyó vízzel keveredve kifolyathatod a szádból, majd vízzel ki is öblítheted.


Az én párom is nagyon élvezi, ha a számban mehet el. Én megmondtam neki, hogy nem rajongok az ötletért, de próbáljuk ki ezt a módszert... Így minden probléma nélkül szívesen kényeztetem és nem problémázik rajta, hogy nem nyelem le, mert tulajdonképpen észre sem veszi a sok víztől, hogy lenyeltem-e vagy sem. Ő pl. 1. alkalommal rá is kérdezett, mert nem tudta eldönteni, én meg megmondtam, h nem nyeltem le és egyáltalán nem problémázott rajta és nem is akar kényszeríteni. Így meg mindenféle undor nélkül szívesen kényeztetem és egyre kisebb bennem az ellenállás...

2009. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
83%
Eleinte én is kiváncsi voltam rá, hát le is nyeltem párszor és mindig más volt az íze,de bőven elég volt az a pár alkalom ...mostmár simán kiköpöm és kész. Én csokit szoktam etetni a párommal vagy az említett ananészlé a jó bevált.
2009. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is mindig lenyelem, és nem esik nehezemre.Nem gondolok rá mit nyelek le, és nem pattogok rajta, és én úgyérzem ennyivel tartozok a barátomnak hisz ö is kényeztet engem!
2009. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen mindegy mi mit csinálunk...ha a párod szeretné , hogy csináld neki és te nem undorotsz tőle, akkor próbáld meg, de attól még nem kell lenyelned, sztem simán kiköpheted..vagy amikor érzed hogy mindjárt elélvez, akkor elhajolsz, és csak kézzel folytatod...

Ne csinálj olyat amit nem akarsz, ezt a párod sem várja el tőled ha szeret..., de egyszer mindent ki lehet próbálni:D

2009. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ha igazán szereted minden tmeg teszel neki. én igazán szeretem a párom és boldog vagyok ha ő boldog és ez kell a boldogsághoz az életben még nagyon sok áldozatot kell meghozni ha felnő egy nő...


Kg.

2010. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz íze van a spermànak fúj. Undoritó.
2014. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!