Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom a számba szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a számba szeretne élvezni, nagyon rossz maga az ize a spermának? Tudom, hogy mindenkinél más. De ti lenyelitek vagy ki is köpitek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 20:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
a barátomért mindent megtennék mert szeretem és ö is visszont...
2009. jan. 12. 20:34
 2/17 anonim válasza:
98%
szerintem az előváladéknak is van ize..nekem még nem élvezett a számba a barátom,mert mondtam neki h nem szeretném...az előváladéknak ilyen sós íze van,gondolom a spermáé is....meg hallottam már h a sperma íze sós, de attól függ, mit eszik előtte vagy mit iszik az is valamennyire befolyásolja. pl én annyit hallottam ha ananászlét iszik akkor édesebb lesz, és ha sok joghurtot eszik akkor meg fehérebb :D de ha nem szeretnéd h a szádba élvezzen akkor egyszerűen mondd meg neki!és az utolsó kérdésre a válasz:ugye írtam, h nem élvez a számba, szóval vagy a hasára vagy az én hasamra vagy mellemre vagy zsepibe akárhová mehet végülis:D
2009. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Szép hogy mindent megtennél, de ne hagyd, hogy kihasználjon. Ha nem akarod, ne csináld. Neki is meg kell értenie, hogy van ami neked annyira nem jön be.

Általában keserű, vannak módszerek, hogy édesebbé tegye. Nem kell lenyelni, mondjuk elég egészséges...

Köpd ki nyugodtan.

2009. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nincs rossz ize,de jellegzetes:-)Olyan mint az előváladéknak,igen,és tényleg befolyásolja hogy mit evett aznap vagy a közelmultban:-)Szerintem próbáld ki,ha nem izlik max kiköpöd és többet nem élvez a szádba:-)A puding próbája az evés:DDDd
2009. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
97%
Ha szereted, akkor nyeld le. Ha rossz az íze, max. kiköpöd és megmondod neki, hogy bocsi, de ezt nem. De amúgy nem rossz az íze. Sztem "semleges".
2009. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi..nem hinném ,hogy kihasználnaa mert 1 éve vagyunk együtt s volt rá példa ,sokszor ott hagyhatott volna de nem tette...kiprobálom háthaa nem halok belé..
2009. jan. 12. 20:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, nekem semmi bajom azzal ha a számba élvez a barátom. Egyszerűen természetesnek veszem, hisz szeretem, és szerintem semmi visszataszító nincs benne, persze csak szerelem esetén. Sokaknak gondot okoz, nem tudom miért.
2009. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem is értem mitől lenne mitől lenne rossz. Nem epe ez!

Simán jó miért ha téged nyalnak az nem undorít? semmivel se undoritobb!

2009. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha megengeded neki, és nem jó ízű, még akkor is kiköpheted :D De ha lenyeled se lesz semmi bajod ;)

Mi úgy szoktuk, hogy odakészítünk pár db zsepit meg egy pohár üdítőt, és miután elélvezett, kiköpöm, majd iszok :)

De max ha neked nem jön be akkor meg fogja érteni, hogy te nem szeretnéd, hisz mondtad h szeret :)

2009. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
napi fürdés nemárt !
2009. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!