Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orálisan kielégítettem barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kielégítettem barátomat kocsiban. Számba élvezett. Összes sperma számba ment, de én zsepibe köptem (diszkréten). Ciki volt. Ti hogy oldottátok volna meg?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:39
1 2
 11/17 Srapnel ***** válasza:
63%
Nem látom be, hogy miért lenne más lenyelni, ha a srác meg a nő nedveit nyalogatja és nyeli le.
2009. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
mert talán a mennyiség némiképp más, vagy nem?
2009. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22:39 nak igaza van egyetértek !
2009. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom én azért furcsa féle vagyok , ha esetleg elélveznék a csaj szájába és mondjuk megjátszaná hogy a számba köpi nem irtóznék tőle... elvégre az enyém jó azért a kakimmal nem játszanék XD de igazából most lehetne fintorogni is hogy az előváladékos szájjal smároljon utána, az már majdnem ugyan az....
2009. jan. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én egyszer éltem át, hogy a barátom a számba élvezett. Az volt az első olyan alkalom, és hát hirtelen nem tudtam mit csinálni, lenyeltem.. Fél liter víz kíséretében, és egy csomag rágóval megoldottam az "íz-problémát" :D De nagyon kellemetlen volt számomra :S Többet ilyet pasinak nem hagyok :S Szerintem nem éppen felemelő érzés lenyelni :S
2009. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért probléma ez?? Nem kell szégyellni, ha nem akarod lenyelni.Miért is nem? a pasid is lenyeli a nedvedet, nem? Ne kényszeritesen, persze, dehát mi a baj? meddig mehet ez "igy"? Vagy neki kelljen nyalni, de te meg undorodsz? vagy mi?

40 éves pasi

2009. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kedves 40 eves pasi... az elönedveteket mi is benyeljük, no es ez kb az a mennyiseg,ami összehasonlithato a nyalässal... az ejakuläcios termek mär koräntsem. sem mennyisegre sem ällagra sem sehogy.
2009. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!