Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orálisan kielégítettem barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kielégítettem barátomat kocsiban. Számba élvezett. Összes sperma számba ment, de én zsepibe köptem (diszkréten). Ciki volt. Ti hogy oldottátok volna meg?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Helyes megoldás. De én ráköptem volna ha a számba élvezett volna xD (én nem szeretem). Jól tetted.
2009. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Meg jo hogy odakopted, miert az autoba kellett volna kopni? Hova tudtad volna mashova kopni? Jol csinaltad, en nem is engedtem volna, hogy a szamba elvezzen.
2009. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát én se engedtem volna. Szeretem a párom, de nemtenne olyat ami nekem kellemetlen. Jól csináltad. De ha nem szeretnéd máskor, akkor egyből mehet zsepibe:P
2009. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
még szép... ha meg azért volt ciki, mert ő hőbölgött, hogy miért nem nyeled le, akkor legközelebb a szájába a teljes terméket...
2009. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

ha már a farka a szádba volt igazán lenyelhetted volna

persze azt szopogattad...

2009. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

kretén...

a párom folyton hőbölgött miért nem nyelem be... egy ilyen alakítása után, mintha meg szeretném csókolni szépen a szájába eregettem mindet, majd közöltem vele, ha lenyeli legközelebb én is megteszem... hát odahányt az ágy mellé...

Nem tudom mit képzelnek a pasik...

2009. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
81%
Jól tetted és szerintem egyáltalán nem ciki. Én is így tettem volna, bár egy zsepi és egy fél lityós ásványvíz kíséretében.
2009. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
sztem a kérdés nem erre irányult, de nevezzetek hülyének :) szerintem a srác nem tett semmi rossz megjegyzést, szerintem azért jóvolt ez így, talán a legdiplomatikusabb megoldás volt, oké h nem nyelte le nem is kel, teljesen felesleges, jóvolt ez így. De a kocsiban....hova máshova mehetett volna el...szóval szerintem így volt tökéletes. Nem kell mindig így lennie, de ha néha így sikerül szerintem nem omlik össze a világ.
2009. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha az én barátnőm csókolna meg a cuccal a szájában, semmi kivetnivalót nem találnék benne, szerintem még izgató is. A saját testnedveimtől csak nem undorodok? Ha ő is megteszi, hogy beengedi a szájába, akkor én is megtehetem. Mondom ezt a heteroszexualitásommal.


Lehet lepontozni.

2009. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
46%

De nem értem.. Ha már ott van a szádba mér nem nyeled le? o_O végülis az ízét már akkor is érzed. szal nem értem. o_O

lepontozás*.*

2009. jan. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!