Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csiklómat szoktam izgatni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklómat szoktam izgatni. Viszont szeretném megujjazni magam, de nem merek hozzákezdeni. A körömlakkot lemossam?

Figyelt kérdés

Aztán kezet mosok, megtörlöm.Eddig meg van.De tartok attól, hogy ha benyúlok fájni fog, vagy valamit rosszul csinálok,már nagyon szeretném egyébként.Félek, hogy elkapok valamit. Már arra is gondoltam, mi van ha a körmöm alatt gomba van és elkapom. De az meg látszódna, de hát ilyen aggódó vagyok.:S :)

(Nem a 13-14 éves kategóriába tartozom:))


2009. jan. 10. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Túlzott az aggodalmad. Nem kell minden egyes alkalommal kezet mosni ha magadhoz nyúlsz. Nyúlj be bátran. Ha megmosod a kezed az nem probléma, de ha nem vagy teljesen koszos, akkor amúgy sem vagy túl nagy veszélyben. Ne feledd, hogy a hüvely nem egy steril hely. Képes öntisztulásra, megvédi magát.


Ne félj attól, hogy fájni fog. Játsz nyugodtan a testeddel! Izgasd fel magad és ha már nedves vagy, óvatosan és finoman nyúlj be. Érezni fogod, hogy jó-e vagy rossz. Ha rossz, akkor ne csináld, vagy ne úgy csináld.


A körömlakkal nem kell törődni.


Sok szerencsét és jó szórakozást! (bár csak segíthetnék :))

2009. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Egyszer próbáltam, az ujjam teteje kicsit bent volt, de nem volt jó(az ujjam hideg volt)azóta valahogy nem merek bele kezdeni...

2009. jan. 10. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hideg kézzel ne kezd neki, az nagyon kellemetlen. Előtte melegítsd fel valahogyan!


Nagyon kellemes élmény tud lenni.

2009. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én azért a kézmosást javaslom előtte, de ennyi elég is :) innentől kezdve nem kell izgulni rajta, egyszerűen tapasztald ki a tested.. ha egy ujjal benyúlsz óvatosan(mikor már jó nedves vagy), nem fog fájni, jó érzés lesz hidd el! sőt, ha javasolhatok valamit: hajlítsd be az ujjad és nyomkodd a hüvelyed oldalát a hasad felé, tehát ha háton fekszel akkor felfelé, mintha át akarnád szúrni az ujjad a hasadon...na az nagyon finom tud lenni 8) és elég hozzá egy ujjacska...sok sikert :) pussz! (19/L)
2009. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké!

Remélem nem fog fájni ha hozzáérek a hüvelyem falához.

Bár ha az fájna,akkor valószínűleg máskor is fájt már volna, mástól..(mikor megjön vagy valami)

2009. jan. 10. 17:38
 6/10 A kérdező kommentje:
A szűzhártyámat érezni fogom?Egy ujjtól megrepedhet vagy szakadhat?
2009. jan. 10. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem....én sem éreztem, az se biztos, h megvan még, akár a sprotolástól is átszakadhat... de nyugi, az ujjaddal biztos nem szakítod át ha megvan még, akár tampont is lehet használni szűz lányoknak is mert van akkora lyuk rajta, és rugalmas is
2009. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Az egy nagy baromság, hogy nem kell kezet mosni!!! Ha a legkisebb esélyt sem akarsz adni, hogy összeszedj vmi fertőzést, akkor igenis moss kezet!

A körömlakk nem probléma, esetleg csak akkor, ha lepattogzik.

Szerintem legjobb, ha fürdés közben próbálkozol. Izgasd fel magad, amikor már kellően nedves vagy, akkor próbálkozz 1 ujjal. Ha a has felőli oldalon birizgálod a hüvelyed, rálelhetsz a G-pontodra.

Fájni akkor fog, ha száraz vagy és úgy próbálkozol.

Egy ujjal aligha szakítod át a szűzhártyát. Ha meg mégis, kit érdekel? Attól még szűz vagy, hisz nem járt benned pénisz.

2009. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Kedves előző válaszadó! Az első válaszadó lennék.


A "baromság" jelződhöz gratulálok.


Felhívnám a figyelmed, hogy ha a partnered kinyal, vagy éppen a farkát dugja be, akkor jó eséllyel sokkal több baktériumot, spórát és vírust juttatsz be, mintha az ujjadat. Ráadásul mélyebbre, akár feltolhatj a méhszájadig is.


Arról nem is beszélve, hogy milyen meglepetés érne téged, ha a nap végén levennéd a bugyid, kenetet vennél belőle és megnéznéd mi tenyészne ki belőle. Szerintem ne próbáld ki...


A hüvelynek megvan a saját maga védelmi mechanizmusa. Ha számodra a szex lényege, hogy bármi is kerül beléd, akkor annak sterilnek kell lennie, akkor ehez gratulálok, biztos nagyon stílusos lehet.


Egyébként pedig a lepattogzó körömlakban rengeteg olyan vegyi anyag van, aminek sokkal kevesebb keresnivalója van a vaginában mint egy kis kosznak.


Ezen kívül nem azt mondtam, hogy a kedves kérdező forgassa meg az alkarját trágyában és úgy ujjazza magát.


Légy oly kedves és akkor illes jelzővel véleményeket, ha megalapozott véleményed van.


Remélem a mostani "baromságomat" is lehúzod.

2009. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mért mosod le a körömlakkot?
2012. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!