Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a másodunokatesómma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a másodunokatesómmal. Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még szilveszterkor véletlenül lefeküdtem a másodunokatesómmal. Igazából nem is tudom hogy történt, de megtörtént a dolog. Most nincs barátom éppen, de szedek tablettát, szóval emiatt nem aggódom, hiába óvszer nélkül csináltuk. Azóta még nem beszéltünk egymással, szerintetek kéne beszélni? Amúgy közel lakunk egymáshoz és jó haverok voltunk mindig, én tudom, hogy nem akarok tőle semmit, és remélem ő sem tőlem. Tudtok tanácsolni valamit?

L/17


2009. jan. 9. 19:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én egyzser első unokatesómmal, hugommal voltam együtt. még nagyon kicsit voltunk, nem is sex volt hanem inkább csak kiváncsiskodtunk. sztem hivd fel, menj át és egyszerüen kérdezd meg mien voltál és mond meg h legközelebb ne! ugyanolyan jóba lehettek utána is!
2009. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!