Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a másodunokatesómma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a másodunokatesómmal. Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még szilveszterkor véletlenül lefeküdtem a másodunokatesómmal. Igazából nem is tudom hogy történt, de megtörtént a dolog. Most nincs barátom éppen, de szedek tablettát, szóval emiatt nem aggódom, hiába óvszer nélkül csináltuk. Azóta még nem beszéltünk egymással, szerintetek kéne beszélni? Amúgy közel lakunk egymáshoz és jó haverok voltunk mindig, én tudom, hogy nem akarok tőle semmit, és remélem ő sem tőlem. Tudtok tanácsolni valamit?

L/17


2009. jan. 9. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Bajod nem sok lehet, de akkor is egy kérdés: Észnél vagy???? Tök mindegy hogy hanyad unokatesó akkor is a rokonod! Szerintem ez erkölcstelen dolog. Mi lesz a következő lépés??? ráveted magad a bátyádra vagy öcsédre??? Meg ne haragudj ha be vagy piálva ha nem meg se fordulhatna a fejetekben ilyen!

Gratulálok! Igaz csak 2 év van köztünk mert én 19 vagyok, de nem hiszem hogy ekkorát változott volna a szokás! de hogy majdnem minden második kérdezőnek ez a problémája! kezeltetni kéne magatokat!

2009. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem mindenképp beszélj vele, mert szilveszter óta több mint egy hét eltelt, és ez azért nem olyan mindennapos dolog. Hívd fel, vagy msn, de mindenképpen tisztázzátok!
2009. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
vérfertőzést is kaphatál!!vagy ha véletlen terhes letél és meg szülnéd akkor a kicsin minden féle képem látcodna!!
2009. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egészségetekre.
2009. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
családban marad...
2009. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Én nem fogok papolni, megtörtént, hülyék voltatok, ez van. De mivel tanácsot kértél, a lehető legjobb tanács, amit adhatok, hogy ne mondd el senkinek.
2009. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
12%
Mi fél éve tervezzük a sokadik(nem tudom pontosan hányad) unokatesómmal, hogy lefekszünk és le is fogunk. Szerintem nincs benne semmi, ha úgy fogod fel a dolgot, hogy szexeltél egy jót egy jó emberrel. Persze az elsőuncsitesó vagy testvér szexet én is elítélem, az már beteges, de az ilyen belemagyarázott ezredik rokon egyszer előfordulhat.
2009. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%

Most miért bántjátok szegény lányt?

Sajnos nekem is összejött hasonló dolog,tavaly karácsonykor édesapám csalta meg anyumat velem,és most karácsonykor pedig öcsém talált rám.Tablettát szedek,tehát gond nincsen.

Hozzáteszem,van egy 3 éves lányom már,az édesapja apu öccse.A kislánynak 2 feje,és 3 lába van.

2009. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolón kiakadtam rendesen..
2009. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

tanács: ne tedd meg megint

kérdés: hogy tanultál meg írni, olvasni?basszus

2009. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!