Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a másodunokatesómma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a másodunokatesómmal. Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még szilveszterkor véletlenül lefeküdtem a másodunokatesómmal. Igazából nem is tudom hogy történt, de megtörtént a dolog. Most nincs barátom éppen, de szedek tablettát, szóval emiatt nem aggódom, hiába óvszer nélkül csináltuk. Azóta még nem beszéltünk egymással, szerintetek kéne beszélni? Amúgy közel lakunk egymáshoz és jó haverok voltunk mindig, én tudom, hogy nem akarok tőle semmit, és remélem ő sem tőlem. Tudtok tanácsolni valamit?

L/17


2009. jan. 9. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
ha védekeztetek ha nem azért durva h az unokatesóddal.nem? ráadásul első unokatesó?
2009. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Most milyen tanácsot vársz? Lefeküdtél a MÁSOD uncsitesóddal, akivel még mindig nem kéne, de megtörtént ez van..Most télleg nem értem, h milyen tanácsot vársz, lécci írj...
2009. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ha védekeztetek ha nem azért durva h az unokatesóddal.nem? ráadásul első unokatesó?


bocs, de most írtam, hogy óvszerrel nem védekeztünk, viszünk alapból szedek tabit ha erre gondoltál.

ja és azt is írtam hogy másodunokatesó

2009. jan. 9. 19:12
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
mi bajod lehetne?terhesség kizárva!max.ha gyereketek születik az lesz beteg.de az se biztos.és ugye nem lesz gyerek,igy nem lesz baj.max.lelki bajaid lehetnek!
2009. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert emlékeim szerint ő közeledett felém akkor is, pedig tök jó haverok voltunk idáig és nem tudom mi lesz ezután
2009. jan. 9. 19:17
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, másodunokatestvérek között a törvény már a házasságot is engedi, az nem számít közeli rokonságnak. Ha ráadásul tablettát is szedsz, akkor pláne nem értem, mi miatt aggódsz. Az viszont rejtély számomra, hogy lehet valakivel véletlenül lefeküdni. Hasraesett álló farokkal, te meg véletlenül pont ott feküdtél égnek tartott lábakkal bugyi nélkül?
2009. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

csak túl sokat piáltunk, aztán valahogy megtörtént később. :S

nem szokásom lerészegedni, de akkor atomrészegek voltunk, legalábbis én biztosan. azért mondom, hogy nem emlékszem nagyon. hogy hogy is kezdődött.

2009. jan. 9. 19:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
mind törvényileg mind pedig genetikailag távoli már a másodunokatesó, akár gyereket is szülhetsz neki:)
2009. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

VÉLETLENÜL lefeküdtél????????????? EMLÉKEID SZERINT ő közeledett???????? Be voltál rúgva, vagy mi a fene, hogy ilyen dolgok történtek veled? Véletlenül nem lehet senkivel sem lefeküdni és ált. arra is szokás emlékezni, hogy ki közeledett kihez. Ráadásul nem is akartok egymástól semmit, akkor hogy történhet meg ilyen? Nincs jobb időtöltésetek, mint ágyba bújni a rokonnal? Nem te kérdezgetted itt a népet, hogy gáz-e a petting az uncsitesóval? Ezek szerint nem csak petting maradt...(bocs, ha nem te kérdezted). Durva mik vannak...már a rokonokkal is szexelnek... Ez vmi új divat? Hová lett az erkölcs?

Testi bajod nem lesz, max. ha netán vmi bibi miatt teherbe esel (elméletileg kicsi az esélye), akkor benevezhetsz egy abortuszra. Abból már lehet bajod, mind testi, mind lelki. Imádkozz, hogy ne most legyen bibi a fogamzásgátlóddal...

2009. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
akkor is undorító!!!!
2009. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!