Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért KÖTELESSÉG 14 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért KÖTELESSÉG 14 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Avagy miért olvasom egyre több kérdésnél ebben a témakörben, hogy 14 évesen már szexelni AKARNAK, vagy már szexelnek is. Mi a fene olyan sürgős?

(+bónusz: nem lenne egyszerűbb 4 évesen megszexualizálni a saját gyermekünk, csak hogy ne késsen le semmiről?) <-[Igen ez egy komolytalan kérdés volt.]


2009. jan. 9. 01:31
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
88%
Egyáltalán senki nem mondta hogy kötelezö lenne 14 évesen lefeküdni valakivel,de én is ekkor veszitettem el,most 17 éves vagyok és azota avval a fiuval vagyok!!tudod szerintem ez nem korfüggö mint a szerelem sem,mindenkinek vannak érzései és érzelmei,mindenki maga jön rá hogy mikor akarja az elsöt és mikor van komoly kapcsolata ahoz hogy odaadja magát!
2009. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek egy csajt aki 14 évesen vesztette el és hetente váltogatta a pasijait mert azt hitte hogy minden héten más pasit kaphat.Ezt a csaj szó szerint ezt elmondta magárol az egyik fiu ismerősömnek akivel nemolyanrég jóban volt.De most is csak egy kis k*rva mert állítólag egy 10-12 évvel idősebb pasival mászkál az ágyába.ÉS még csak 16 éves.Hát erről ennyit.Tény hogy nemnormális.Én 18 éves szűz lány vagyok és tényleg csak azzal fogom megtenni akit szeretek.
2009. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Jujj, remélem nincs igazad és nem kötelesség 14 évesen. :S Az elég kiábrándító lenne. Am. én 18 évesen vesztettem el, és nem bántam meg, hogy eddig vártam, mert sztem csak olyan sráccal éri meg lefeküdni először, akibe tényleg szerelmes az ember lánya. :)
2009. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves lány vagyok. Nem siettem, mert 18 évesen vesztettem el, de megbántam....
2009. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
85%
14 vagyok, és még mindig szűz, meg fogadtam hogy semmilyen körülmény között 16 előtt nem vesztem el, és az osztály társaimra meg esetleg rám is rám lehetne az öltözködés alapján mondani, hogy ku*rva, de ha erre kerül a beszélgetésen a sor, akkor mindenki azt állítja hogy ő még 2-3 évig az lesz. Tavaly engem néztek a 16 évvel hülyének, pedig szerintem csak reálisan láttam a dolgokat, és csodálkoznék, ha 1-2 év múlva a fél osztály még mindig szűz lenne. És azt állítom, a szerelem, és a részegség sok mindnkit elvakít... és ez a 2 dolog ami inkább kötelesség mint a szüzesség elvesztése, szerintem, viszont ezekből meg már jön a szex... lehet nem ez a valóság, de én így gondolom...
2009. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagyok, és még szűz. Sokszor volt kísértés, de mégis meg tudtam állni, és nem tettem meg... Szerintem is én még gyerek vagyok, és felkészületlen. (Sok srác mondja, hogy nem vagyok gyerekes...De én érzem,hogy gyerek vagyok.... Pláne, hogy most itthon ülök és mesét nézek :D)


És azt sajnálom a legjobban, hogy sokan általánosítanak.... Vannak akik nem tudják felfogni, hogy vannak kivételek... Megtudnak 2-3 fiatalról, hogy nem szűz, na akkor azt mondják, hogy abban a korosztályba egy sem az.... Na mindegy..

2009. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg már az fáraszt, hogy mindenki rámvágja, hogy általánosítok én is, és még sokan.


TUDJUK, HOGY VANNAK KIVÉTELEK. Csak mi most nem azokról beszélünk. És azért nem, mert alig van kivétel.


De nem neked akartam beszólni, csak ezt már úgy leírtam :)

2009. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Amikor 14 éves voltam, akkor tisztában voltam a nemi betegség és terhesség kockázatával. Érdekelt akkor a szex, de mégis úgy gondoltam, hogy még nincs ideje elkezdeni. Ha egy egy ölelés vagy egy csók összejött volna, akkor beérem azzal is. De olyan szerencsétlen voltam (még vagyok is a csajoknál), hogy még ez se jött össze. 19 évesen ez aggasztott. Viszont 20 éves koromban jött össze az első csók és ugyanakkor vesztettem el a szüzességet is. Egyszerűen peches voltam és túl türelmes. ebből csak a lényeg, ha én, a gyenge ember ki tudom bírni 20 éves koromig, akkor bennük csak van annyi tartás, hogy ők is a 20 éves kor környékén kezdjék.
2011. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!