Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért KÖTELESSÉG 14 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért KÖTELESSÉG 14 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Avagy miért olvasom egyre több kérdésnél ebben a témakörben, hogy 14 évesen már szexelni AKARNAK, vagy már szexelnek is. Mi a fene olyan sürgős?

(+bónusz: nem lenne egyszerűbb 4 évesen megszexualizálni a saját gyermekünk, csak hogy ne késsen le semmiről?) <-[Igen ez egy komolytalan kérdés volt.]


2009. jan. 9. 01:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Mert ilyen korban már azt hiszik a tinédzserek hogy felnőttek a felnőtt élet minden egyes részével együtt, tehát a sexel is. Ez van a mai fiatalság eszében (mondom én ezt 22 évesen).


Nagyon ritka az olyan aki igazán szereti párját és tudja is hogy mit csinálnak, és még lelkileg is felnöttek hozzá

2009. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
erre ugyis jonnek majd olyan valaszok, hogy felkeszultnek erzik magukat, meg mar par eve kapcsolatban vannak, meg hogy erettebbek a koruknal...bla bla bla..en meg uis le leszek pontozva, azert mert azt mondom, hogy a 14 eves meg gyerek, gyerek, gyerek es nem valo neki a szex akkor sem, ha a mellei mar nagyok, meg mar 11 eves kora ota menstrual, en ezt elfogadhatatlannak tartom. Amugy 22 eves lany voltam
2009. jan. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, mikor én elkezdtem olvasgatni ezt az oldalt, én is találtam elég érdekes témákat ezzel kapcsolatban. Akkor azt hittem nem vagyok normális, de mostanában érzem azt, hogy tévedtem..:D. Jó formán 17-18 éves korom körül jöttem rá valahogy az önkielégítésre is, addig egyáltalán nem is érdekelt a dolog, persze megnéztem a lányokat az utcán, meg álmodoztam, de hogy mennyire nem voltam tisztában a dolgokkal, az még engemet is meglepett. De biztos későn érő típus vagyok, mai napig nem szeretnék felnőni, de a biológiai óra ketyeg, és fel kell... 19/F
2009. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
A kettővel ezelőttinek: régebben később jött az első vérzés, és addigra már mindent megtanult a lány, ami a családhoz ELSŐRE kell. Azóta a jobb étkezéssel a vérzés ideje ugye előbbre tolódott - a több megtanulni valóval meg az érés hátrébb. Eltűnt az összhang. Nem is fog visszajönni többé - ezért kell a fogamzásgátlás. Sem az nem lenne jó, hogy már 12 évesen, az első vérzés környékén szexelnek a lányok - sem az, hogy várnak 26 éves korukig, amíg már elég érettek és felkészültek a családhoz. Valahol a kettő között a legjobb elkezdeni a szexet.
2009. jan. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha randiznék egy lánnyal és megtudnám hogy már 14 évesen veszítette el az nagyon kiábrándító lenne!
2009. jan. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem kötelező.

Én is 14 vagyok,és dehogy akarom elveszíteni mostanába :D

2009. jan. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem értem, amikor azzal jönnek, hogy de nem bírják ki. Hát nem állatok vagyunk, hanem emberek!!! Én is kibírtam. Pedig velem sem törődtek túl sokat a szüleim, mégis normális voltam. Tudtam, hogy még nem lenne célszerű és visszafogtam magam. Egyik haverom azt mondta, hogy ha az ő fia 14 évesen nem kezd csajozni és nem veszti el a szüzességét és 15-16 évesen nem lesz nője akkor megveri. Háááát... szerintem ez szörnyű. Én még alig vagyok 20, nem vagyok se maradi, se prűd. De véleményem szerint még egy 16 éves is gyere hozzá nagyon. 17-18 évesen talán már elég érett rá valaki, de előbb... nagyon ritka az ilyen eset.
2009. jan. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem kotelezo,sooot..Legtobbje nincs tisztaban a terhesseg vagy esetleg fertozesek veszelyeivel,de O szexelni akar...Ahh ez hihetetlen.
2009. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Ez társaság függő. Ha egy 14 éves olyan társaságba keveredik, ahol a "haverok" 90%-a nem szűz, úgy érzi, ciki, és neki is be kell gyórsan pótolni. Amikor én voltam 14 éves, 10 évvel ezelőtt, még az volt a menő, hogymegfogjam a fiú kezét. De az is lehet, hogy csak ott, ahol én nőttem fel(falu). Mert lehet, hogy 10 évvel ezelőtt, mások úgy gondolkodtak, mint most.... Sajnos itt tartunk: 10 évesen elveszítik a szüzességüket, 14 évesen abortuszra mennek, 16 évesen, meg gyereket szülnek. Remélem az én gyerekeim, nem leszenek ilyenek...
2009. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Miért KÖTELESSÉGE ezt föltenni minden héten többször is valakinek?
2009. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!