Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért KÖTELESSÉG 14 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért KÖTELESSÉG 14 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Avagy miért olvasom egyre több kérdésnél ebben a témakörben, hogy 14 évesen már szexelni AKARNAK, vagy már szexelnek is. Mi a fene olyan sürgős?

(+bónusz: nem lenne egyszerűbb 4 évesen megszexualizálni a saját gyermekünk, csak hogy ne késsen le semmiről?) <-[Igen ez egy komolytalan kérdés volt.]


2009. jan. 9. 01:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
20%
ez egy jó nagy baromság hogy kötelesség. sőőőőőt
2009. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
8. osztályos vagyok,14 éves. Az osztályomban már a lányok nagy része nem szűz. De ők olyanok is. 2év múlva már szétba*zott kur*ák lesznek. Ennyi.
2009. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
Huhh egyetértek Veletek!Bár azzal nem nagyon,hogy befolyásolja az embert a társaság,mert én is évekig olyan társaságba voltam 14-15 évesen,aminek a tagjai már javában szexeltek, cigiztek,ittak,én mégse lettem olyan!Valaki írta,hogy a jó táplálkozás miatt menstruálnak a nők elöbb!Háát...szerintem 100 éve sokkal egészségesebbek voltak az emberek,mint most...Nem ettek ennyi műkaját pl...Ráadásul ott az a rengeteg tartósító meg színezék...Ja és egyre több az allergiás, szív-érrendszeri panaszokkal küszködő ember...Az egészséges táplálkozásról ennyit!
2009. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
én már 11-12 évesen elhatároztam, h legalább 16 éves koromig senki nem érhet hozzám egy ujjal sem, akkor is, ha hatalmas a kísértés...ugyanis sztem még 14-15 évesen is gyerek az a gyerek! és egy gyerek játszon és tanuljon, hagyja a szexet a felnőttekre. be is tartottam a saját fogadalmam, 17 éves szülinapom előtt 2 hónappal vesztettem el. de azóta már azt is megbántam, mert 18 éves koromban talált rám az igazi, boldogan élünk míg meg nem halunk szerelem, és nagyon sajnálom, hogy nem vele lehetett az első... és ami a gyerekséget illeti, így 19 és fél évesen még mindig azt mondom, hogy nagyon nagyon sokszor gyerek vagyok és sz.art se tudok még az életről, pedig nagyon sokmindenen keresztülmentem már. Valamelyik nap a saját 14 éves kis öcsém vágta a fejemhez, hogy többet tapasztaltam már mint te (a nap 8 órájában alszik,8ban iskolában van, a maradék 8-at az msn és a cod előtt tölti)...ilyenek a mai fiatalok, azt hiszik 13-14 éves kis csitri létükre, hogy ők már felnőttek és jobban tudnak mindent még saját anyjuknál is, aki már 30-40 éves és jobb esetben túl van már 2-3 gyermek megszülésén és felnevelésén... undorító és számomra félelmetes is ez az egész...épp tegnap mondtam a páromnak, hogy én azt szeretném, ha leendő gyermekeim 10 éves korában inkább megállna az idő...
2009. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Annyira tetszett amit előttem írt valaki, hogy megfogadta h 16 éves koráig senki nem érhet hozzá :)) ez olyan szép. Ritka az ilyen manapság inkább olyat fogadnak meg, hogy eddig meg addig elveszítik a szüzességüket... képzeljétek hány lány (és fiú) újévi fogadalma volt ez !!! Rémálom. Pár éve az általánosban nekünk is az volt a nagy szám, ha megfogtuk egymás kezét. Meg szerintem sokaknak. A szex csak még egy dolog ami bonyolítja az életet... :)
2009. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
30%

Ritka baromságokat irtok itt le! Nekem a nejem 15 volt mikor általam elveszitette! Azóta 3év eggyüttjárás és 22 év házasság után egyikönk sem bánta meg!!!

A másik: egy tinédzserben dolgoznak a hormonok! Nem egyformán. nekem az egyik lányom 18 évesen veszítette el, a másik 15 évesen.... És akkor mi van? Nem lehet álltalánositani! Amugy meg: ugyis lepontozás a vége: aki a mai világban 20 éves korig szüz marad, na arra mondják hogy szüszqrva! Mire megy a megtartóztatással? A saját öröméről mondd le!!! Vagyis HÜLYE!!!

2009. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
Haaat figyelj ez nm kotelesseg mert az veszti el a szuzesseget aki csak akarja amien evesen csak akarja amugy a 14 evesen valo sexelest sokan "divatnak" hiszik:P
2009. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
17:11-es, senki sem azt mondta, hogy 20 éves korig kötelező lenne szűznek maradni, hanem azt hogy 14-15 évesen még gyerekek, és nem való nekik a szex, az hogy te a feleségeddel ilyen szerencsés voltál, csupán egy eset a többszázból....tudod a mai fiatalok többségének két keze kell ahhoz hogy megszámolja, hány emberrel bújt már ágyba, mielőtt megtalálta volna az "igazit" ... ti valóban szerencsések vagytok, és büszke lehetsz a kapcsolatodra! de ezek a mai gyerekek nem olyanok, mint amilyen a feleséged :(
2009. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
77%
nem veszitek észre, hogy a szüzesség már nem érték, hanem inkább teher?
2009. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
de igen, épp ez a problémánk...és az a baj, hogy csak nekünk probléma, azoknak nem akikről szól
2009. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!