Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon kiábrándító ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiábrándító ha a mellemen vannak anyajegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 21:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
91%
Akár még szexi is lehet, ne parázz ;)
2009. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, nem zavar. -> Inkább a szemölcsöm zavar ami a mellem felett helyezkedik el. A barátom szerint szexy, de én szeretném levetetni, és nem esztétikai okból, hanem mert már 2x belekaptam. =)
2009. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt barátnőm, akinek volt a mellén, semmi bajom nem volt vele, inkább szerettem...


De látni kéne, hogy megmondjam :))


(viccen kívül nem zavaró)

2009. jan. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van. 1 nagyobb nagyjabol a 2 kozott ami 1-1 bluzbol kilatszik es mindneki megnezi :D es van par a kozepe fele de xtem semmi baj nincs vele. egyedi es szexi ;)
2009. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
nekem is van. eleinte féltem h mit fog szólni ha meglátja stb... Alapból is szégyenlős voltam. De leküzdtem, és láthatóan nem zavarja. :)
2009. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
egyáltalán nem :D szerintem jó, ha egy csajnak a mellén van anyajegy :P
2009. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

ha teljesen normális átlagos anyajegy akor semmi baj de ha nagyon fekete és nem kerekalakú és ki is dúdurodik akkor fordúlj borgyógyászhoz mert lehet veszélyes is de egyébként ha rendes kerek alaku barna színü és kis pöty akkor semmi gond de az anyajegyekel olvatosn kel bánni mert ha a nap megéget vagy a szoli akkor akár baj is lehet belöle bőrrák szóval nem gáz esztékikailag jobb ha oldafogyelsz a az egészségedre.


nem normál anyajegy >>> [link]

2010. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!