Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon kiábrándító ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiábrándító ha a mellemen vannak anyajegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 21:14
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
hát ez a nagy baj..hogy nem tudom elfogadni..hogy nekem ottvan..mert csúnyának érzem ettől a melleimet:S:S
2009. jan. 8. 21:42
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem kell.

Nekem is van rajta, de a barátom imádja, neki tetszik, a szexepilem az anyajegyem...

Szóval ne legyenek kétségeid,kérdezd meg úgy általánosságban a barátodat, ha lenne a melleden anyajegy tetszen...? azután vedd le a melltartódat és mutasd meg neki. Bizti tetszeni fog neki!

Nyugodj meg!

Sok Sikert!

Üdvb. Edina

2009. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

jah és nem az anyajegyedet fogja nézni, hanem a husikákat :D

Üdv. Edina voltam megint :D

2009. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jó pár anyajegyen. A legnagyobb pont a mellemen. Engem egyáltalán nem zavar és a páromat sem.
2009. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
hát akkor lehet hogy az én barátomat sem zavarja..de amúgy le lehet műtetni őket úgy hogy hegek ne maradjanak?
2009. jan. 8. 21:56
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el a műtétet sztem!!!
2009. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben nem műttetném. Láttam már nem egy csúnya heget, ami az anyajegy leoperálása miatt keletkezett!
2009. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
95%
Szia!Semmiképp ne műtesd le mert heg mindenképpen lesz,lehetséges h pirosabb vagy nagyobb ami csúnya,láttam olyat anyajegy műtét miatt!A másik h nekem is van egy kicsi a melelmen anyajegy és ne zavarjon téged ettől egyedi a melled ez a barátodnak csak tetszhet:) ne szégyeld smemiképpen sem
2009. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
71%
nekem a hasamon volt egy relative nagy azt akartam levetetni,mert sokszor beakadt és problémás volt.le is van véve.apro heg van és sokkal jobban is érzem magam tőle.Persze mikor csináltattam a doki mondta h a többit is levehetem ha akarom,és levett még egy párat,nem látszanak a hegek:) egyáltalan kivétel egynek amit eredetileg le akartam szedetni mert az eléggé nagy volt...és volt egy a mellem also részén,azt is levette és nem látszik.ha jobban érzed magad ettől sztem tedd meg,megéri mert nem marad nyoma ha nem napozol rá és nem égsz le..
2009. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem felesleges a műtét.

Nekem is van ott anyagjegyem. Sőt nekem még odalent is :D az egyik mellemnél oldalt van, ami már inkább az oldalam. A másiknál viszont pont a bimbóm fölött. Engem se zavar már, szerintem a pasikat se zavarja. Ha valaki mégis beszólna egyszer tuti megverném, a műtét pedig eszembe se jutna, nekem így is jó. Örülök, hogy nem vagyok átlagos, és hogy engem ez egyedivé tesz. Te is örülj neki mert gyönyörű. :)

2009. jan. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!